امیر رمضانی کینچاه
امیر رمضانی کینچاه ۰۴۱

شمال ما؛

هر چه به روزهای پایانی و پر تب و تاب انتخابات نزدیک می شویم کاندیداهای محترم مهربان تر می شوند و با دعوت از خبرنگاران و به بهانه تجلیل از آنها برای تعرفه هر چه بیشتر خود در رسانه های استان و کسب آرای بیشتر تلاش مضاعف می کنند.

روزهایی سخت، پراسترس و پرخرجی که کاندیداهای مجلس تمام توانشان را می گذارند تا در این کورس به صندلی بهارستان برسند! چه وقت هایی که صرف می کنند و چه جاهایی که می روند! چه دیدارها که برگزار می کنند و چه شام و ناهارهایی که می دهند! چه حرف ها و بی احترامی هایی که نثار خبرنگاران می کنند و آنها را «آویزان» خطاب می کنند! چه جلسات خصوصی ای که قبل از جلسات عمومی برگزار می کنند و چه هدایای ویژه ای که فقط به مدیران مسئول خاص تقدیم می کنند! چه شماره کارت های بانکی دلخوش کُنکی که از خبرنگاران می گیرند! چه خواهرزاده ها و برادرزاده هایی که بعد از رسیدن به بهارستان ظهور می کنند و چه جوانانی که با هزار امید و آرزو برای کاندیداهای مورد نظرشان فعالیت می کنند ولی زیر سایه از ما بهتران پنهان می شوند و هرگز دیده نمی شوند!

اینها همه نشان دهنده تلاش و کوشش بی وقفه کاندیداهای ما برای رسیدن به صندلی داغ مجلس شورای اسلامی است که امیدواریم بعد از پیروزی در انتخابات و رسیدن به بهارستان، سبب دلخوشی مردم شوند و همچنین خبرنگاران را از به زعم خود «آویزانی» خارج نمایند!

 

* دبیر تحریریه شمال ما


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *