قلعه نوعی می ماند؟ملوان 082

شمال ما: نامشخص بودن شرایط مالکیتی در تیم ملوان باعث شده تا این تیم برای ادامه لیگ با مشکلات عدیده ای دست به گریبان شود.

به گزارش تسنیم، شرایط برای بازیکنان و اعضای کادر فنی ملوان به گونه ای رقم خورده است که در چند روز اخیر با مشکلات فراوانی دست به گریبان است و این مشکلات کوچک و بزرگ از نحوه تغذیه تا آینده ادامه بازی در این تیم را شامل می‌شود.

از سوی دیگر امیرمحمد مظلوم که بازیکن سرباز تیم ملوان بندرانزلی محسوب می‌شود و اسم وی به عنوان سهمیه بازیکن زیر ۲۳ سال تیم ملوان به فدراسیون اعلام شده در چند روز اخیر به علت مشکلات مربوط به سربازی در تمرینات این تیم حاضر نشده است.

امیر قلعه نویی در مدت حضورش در ملوان، در هتل کادوس رشت اقامت داشت و سایر بازیکنان غیر بومی و اعضای کادر فنی ملوان در یکی از هتل‌های شهر انزلی ساکن بودند و این امر شرایط نامطلوبی را در چند روز اخیر برای آن‌ها رقم زده است.

این در حالی است که عدم ثبات مدیریتی در ملوان در این چند مدت باعث شده تا بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم نتوانند به راحتی برای آینده خود تصمیم‌گیری کنند و کار این تیم را برای کسب نتیجه مطلوب در مسابقه حساس جمعه  برابر استقلال به‌وجود خواهد آورد.

همین اتفاقات موجب شده است تا همچنان امیر قلعه نویی از ثبت قراردادش در هیئت فوتبال گیلان خودداری و وقوع پیوستن این امرا را منوط به بهبود شرایط مدیریتی و مالی این تیم کند.

گفته می‌شود در صورت عدم توافق مسئولان ملوان با امیر قلعه نویی برای ماندن در انزلی یکی ازسه مربی بومی پیشین این تیم سکان رهبری ملوان را به عهده خواهد گرفت و این اتفاقات در صورتی رخ خواهد داد که مشکلات ملوان در جذب اسپانسر مناسب مالی ادامه داشته باشد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *