رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای شهر رشت:فاطمه شیرزاد 031

شمال ما: رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای شهر رشت گفت: اصحاب رسانه از انتقاد به شهردار نگران نباشند چرا که انتقادات سبب سرعت طرح‌های عمرانی می‌شود.

به گزارش تسنیم، فاطمه شیرزاد در نشست خبری ظرح ملی باز آفرینی بافت فرهنگی، تاریخی رشت که با حضور شهردار رشت و جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد، ضمن تبریک میلاد حضرت فاطمه (س)، گرامیداشت مقام مادر، ولادت امام خمینی(ره) و روز جمهوری اسلامی اظهار داشت: سال گذشته علیرغم فراز و نشیب‌ها توانستیم خدمات خوبی را به‌عنوان خادمان مردم انجام دهیم و علی‌رغم فشارهایی که بر شورا بود اقدامات مناسبی را در حوزه فرهنگی، عمران و سلامت به نتیجه رساندیم.

وی با بیان اینکه چالش‌ها و تنش‌هایی را دیدیم، افزود: این تنش‌ها و چالش‌ها طبیعی است و اگر این ها نباشد، پویایی شهر به عنوان خروجی در حوزه بازآفرینی و افتتاح پیاده راه فرهنگی میسر نمی‌شد.

رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای شهر رشت با اشاره به اینکه امیدوارم همه در کنار هم در سایه هم‌دلی و هم زبانی که مقام معظم رهبری تأکید داشتند گام برداریم، تصریح کرد: امسال نیز اولین اقدام عملی را رشت در حوزه عمرانی انجام داده است.

شیرزاد با بیان اینکه انتقادات امروز به نتیجه رسیده است اظهار کرد: نتیجه این انتقادات، اقدامات عمرانی است و امیدواریم سال جدید هم بتوانیم اقدامات جدی‌تری را انجام دهیم.

رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای شهر رشت با بیان اینکه برای بافت باز آفرینی، طرح‌های خوبی را اسفند ماه مصوب کردیم، بیان کرد: امیدواریم با سیاست‌گذاری شورای چهارم در چارچوب بودجه بتوانیم قدم‌های خوبی برای شهروندان برداریم.

شیرزاد با اشاره به اینکه اصحاب رسانه به همه حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و سلامت کمک کنند، گفت: اصحاب رسانه از انتقاد به شهردار نگران نباشند چرا که  انتقادات باعث سرعت بیشتر طرح‌های عمرانی می‌شود.

رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست خاطرنشان کرد: امروز امنیت مرزهای کشور ما به‌خاطر خون شهدا و شهدای مدافع حرم است و راه شهادت هم چنان ادامه دارد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *