بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان؛شورا ۰۳۷

شمال ما: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان به مناسبت انتخابات هفتم اسفند بیانیه ای صادر کرد:

انتخاب نمایندگان اصلح برای مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی اسلامی با بررسی صحیح و دقیق معیارها و شاخص‌های مطرح‌شده از سوی مقام معظم رهبری توسط مردم آگاه، بصیر و همیشه در صحنۀ ایران اسلامی در شرایط خاص امروز، پاسخ محکمی بر یاوه‌گویی‌ها و زیاده خواهی های دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و کشور را در مسیر درست رشد و تعالی قرار خواهد داد.

شرکت در انتخابات پیش رو حق قانونی، تکلیف اجتماعی و وظیفه شرعی تک‌تک افراد واجد شرایط رای دادن جامعه است. هر برگ رأی ایرانی، سیلی محکمی بر صورت زشت استکبار جهانی و مشتی بر دهان یاوه گویان خواهد بود تا دیگر به خود اجازه ندهند که در امور داخلی کشور و تعیین سرنوشت مردم مسلمان ایران دخالت کنند. حضور پرشور طیف‌های گسترده و اقشار مختلف جامعه با علایق و سلایق گوناگون در کنار یکدیگر و در صفوف به هم پیوسته انتخابات، حکایت از همدلی و همزبانی مردم و انسجام اسلامی برای پیشرفت و آبادانی و برقراری عدالت در سطوح مختلف جامعه خواهد داشت.

فرمایش و تاکیدات مکرر آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله‌العالی) نقشه‌های شوم نظام سلطه و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و انگلیس برای نفوذ و همچنین غبارآلود کردن فضای شفاف انتخابات و بی اهمیت جلوه دادن حضور گسترده مردم در روز انتخابات را نقش برآب کرده است تا دسیسه های بنگاه‌های خبرپراکنی و شایعه‌ساز و غول‌های رسانه‌ای فاسد غربی که با تمام توان خود می‌کوشند با سیاه‌نمایی و وارونه‌ نشان‌دادن واقعیات و حقایق نظام جمهوری اسلامی ایران و ارائه تحلیل‌های غلط و موذیانه، انتخابات در ایران را فرمایشی جلوه دهند، ناکام بماند.

الگو شدن ایران با مدل حکومتی اسلامی در جهان و همچنین گسترش امواج بیداری انقلاب اسلامی در کشورهای مسلمان همسایه و آزادیخواه جهان که آرامش را از مستکبران، سلطه طلبان و غاصبان سرزمین مسلمانان گرفته و منافعشان را به خطر انداخته است باعث شده تا دشمنان کوردل نظام مقدس جمهوری اسلامی که خود را بازنده بزرگ عصر حاضر می بینند از هیچ کوششی برای تضعیف نظام، کینه توزی به مردم ولایتمدار ایران و عقده گشایی علیه مسلمانان جهان دریغ نورزند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در آستانه انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ضمن دعوت از مردم ولایی و همیشه در صحنه استان برای حضور گسترده و حداکثری در پای صندوق‌های اخذ رأی، از همه اقشار، گروه‌ها و طیف های سیاسی وفادار به انقلاب اسلامی می خواهد تا با نقش آفرینی آگاهانه خود در انتخابات هفتم اسفند سالجاری برگ زرین دیگری بر تاریخ انقلاب اسلامی استان گیلان بیفزایند و با برگزیدن نمایندگان اصلح، بر اندیشه های معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) مهر تایید زنند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *