به مناسبت دهه فجر برگزار می شود؛مریم بخشی ۰۱۱

شمال ما: المپیاد ورزشی بانوان یادواره سرداران و ۸ هزار شهید گیلان به مناسبت دهه فجر، اول بهمن در رشت آغاز می شود.

مریم بخشی، رئیس گروه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان گیلان در گفت وگو با ایسنا، گفت: این رقابت  ها از اول تا هشتم بهمن در ۹ رشته ورزشی با شرکت ۱۲۰۰ نفر از بانوان ورزشکار رده سنی کمتر از ۱۶ سال از تمامی شهرستان ها در رشت برگزار می شود.

وی افزود:مراسم افتتاحیه این المپیاد ورزشی شنبه سوم بهمن ساعت۱۶ با حضور شهریان معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان و جمعی از مسئولین استانی در سالن تختی رشت برگزار می شود.

بخشی با تشکر از حمایت ها و همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت در این المپیاد ورزشی گفت: یکی از وظایف و برنامه های کمیته ورزش کنگره سرداران و ۸ هزار شهید گیلان، برگزاری المپیاد ورزشی بانوان بود که به همین مناسبت در سطح بالای کمی و کیفی با پهنه گسترده استانی به منظور استعدادیابی برگزار خواهد شد.

رئیس گروه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان گیلان افزود: تاکنون چند جلسه با حضور مسعود رهنما مدیرکل ورزش وجوانان استان، نواب روسای هیئت های ورزشی و مسئولین ورزش بانوان شهرستانها برای برگزاری هرچه بهتر این المپیاد برگزار کرده ایم.

وی خاطرنشان کرد:این المپیاد در رشته های تکواندو،بدمینتون،بسکتبال،والیبال،شطرنج،کاراته،فوتسال،ووشو و دومیدانی در سالن های مجموعه های ورزشی شهید عضدی و یادگار امام رشت برگزار می شود.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *