طنین «مرگ بر آمریکا» در آسمان گیلان؛IMG_6019

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن صبح امروز با حضور باشکوه گیلانیان برگزار شد…

بیانیه تقدیر و تشکر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان از حضور حماسی مردم غیور گیلان در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن:

مردم همیشه در صحنه استان گیلان با حضور باشکوه و پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن سال جاری، یک بار دیگر نشان دادند که ولایت‌مداری و پایبندی به آرمان های حضرت امام خمینی(ره) نویدبخش آینده‌ای روشن است که در سایۀ همدلی و همزبانی تحقق خواهد یافت. حماسه آفرینی بی‌بدیل گیلانیان در آستانۀ سی و هشتمین بهار آزادی خاری در چشم دشمنان نظام شد تا نقشه هایشان برای فتنه افکنی و نفوذ نقش بر آب گردد.

حضور پرشور مردم همیشه در صحنه گیلان در راهپیمایی یوم الله بیست و دوم بهمن ماه ۱۳۹۴، غرور و سربلندی را برای ایران عزیز به ارمغان آورد و نوید آزادی و رهایی از زیر سایه استکبار و دیکتاتورهای منطقه را به ملت‌های مسلمان جهان ارزانی داشت و با خلق حماسه‌ای ناب و بی نظیر، به صحنه انقلاب اسلامی طراوت و تازگی دوباره بخشید.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان ضمن قدردانی از تلاش های مجدانه فجریاوران انقلاب اسلامی، از شور و شعور فجرآفرینان و جوشش ایمان، تجلی بصیرت و نمایش وحدت گیلانیان در راهپیمایی دشمن‌شکن یوم‌الله ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر نموده و همراهی و همدلی مردم ولائی و غیرتمند استان را در برگزاری جشن های سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ارج می نهد.

عکس: شمال ما؛ رضا شریفی

.

 

 

IMG_6475

.

IMG_6279

.

IMG_6248

.

IMG_6264

.

IMG_6228

.

IMG_6019

.

IMG_5984

.

IMG_5998

.

IMG_5938

.

IMG_5960

.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *