شمال ما: جوان زورگیری که با استفاده از سلاح سرد روی پل هوایی اقدام به دزدی از مردم می‌کرد، دستگیر شد.

 

به گزارش ایران، در پی ارجاع چندین فقره گزارش و شکایت مبنی بر اینکه از سوی فردی روی پل هوایی خیابان شهید علیدوست مورد زورگیری قرار گرفته‌اند پرونده‌ای در این ارتباط در کلانتری ۱۰۲پاسداران تشکیل و تیمی ویژه از مأموران تخصصی این یگان مسئولیت رسیدگی به پرونده را بر عهده گرفتند.

 

برابر بررسی به عمل آمده مشخص شد بیشترین وقوع سرقت‌های اعلامی در زمان ساعت ورود و خروج کارمندان شرکت‌ها در دو نوبت صبح و عصر بوده و به صورت زورگیری با سلاح سرد اتفاق افتاده است.
در ادامه مأموران به صورت نامحسوس پل عابر پیاده را تحت کنترل قرار دادند و موفق شدند ۲۸ آذرماه متهم را که «عسگر» نام دارد، در یک عملیات غافلگیرانه روی پل هوایی بازداشت کنند.
رضا صادقی پور رئیس کلانتری ۱۰۲ پاسداران گفت: متهم پس از دستگیری به کلانتری منتقل شد و با بررسی سوابق متهم مشخص شد وی دارای ۳ فقره محکومیت کیفری در این خصوص بوده که ضمن اطلاع‌رسانی به مالباختگان از آنها دعوت شد جهت شناسایی متهم به کلانتری مراجعه کنند که با مشاهده و انجام مواجهه حضوری، متهم مورد شناسایی قرار گرفت و در ادامه به ۲۰فقره سرقت دیگر نیز اعتراف کرد.
رئیس کلانتری ۱۰۲ پاسداران خاطرنشان کرد: پرونده متهم جهت سیرمراحل قانونی در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *