معاون فرهنگی جهاددانشگاهی گیلان:معصومه نیک کار ۰۳۶

شمال ما: معاون فرهنگی جهاددانشگاهی گیلان گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی با تکیه بر اقدام و عمل، مولفه اثرگذار در پیشبرد اهداف فرهنگی است.

 

معصومه نیک کار در گفت وگو با ایسنا، ضمن تبریک حلول ماه رجب و فرا رسیدن اعیاد مبارک و فرخنده این ماه، با اشاره به نامگذاری امسال باعنوان «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» از سوی مقام معظم رهبری، اظهار کرد: تقویت تولیدات داخلی و اشتغال نیروهای متخصص ثمره ارزشمند مطالبه رهبری هستند.

وی با بیان اینکه اهداف فرهنگی و اقتصادی در جهت یکدیگر قرار دارند و بی شک سرعت چرخه اقتصادی تحقق اهداف فرهنگی را درپی دارد، گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی با تکیه بر اقدام و عمل، مولفه اثرگذار در پیشبرد اهداف فرهنگی است.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان گیلان با بیان اینکه «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» مسیر روشن ولی بلندمدت برای تحقق اهداف نظام است،گفت: مردم و مسئولین باید با رویکرد جهادی سرعت تحقق این مطالبه مقام معظم رهبری را افزایش دهند.

نیک کار با اشاره به اینکه تحقق اقدام و عمل نیازمند برنامه ریزی تخصصی و کارشناسی شده است، ادامه داد: بی شک نتایج تحقق شعار سال به طور مستقیم بر زندگی همه اقشار جامعه به ویژه اقشار ضعیف اثر می گذارد.

مدیر خبرگزاری های ایسنا و ایکنا گیلان با بیان اینکه همدلی و همزبانی مردم و مسئولین شرط لازم تحقق اقتصاد مقاومتی است،عنوان کرد: تلاش شبانه روزی و بهره گیری از نیروهای متخصص مشکلات این مسیر را هموار می کنند.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان گیلان جوانان را بازوان توانمند پیشرفت و تحقق مولفه های اقتصاد مقاومتی دانست و یادآور شد: اگر اقدام و عمل به صورت برنامه‌ریزی شده و درست انجام شود، به حمد الهی در پایان سال آثار و نشانه‌های آن را مشاهده خواهیم کرد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *