کامران جعفری
جعفری011

شمال ما؛

روز پنجشنبه گذشته ۱۷ دی گردهمایی بزرگ جامعه ورزش گیلان در محل استانداری با حضور دکتر نجفی استاندار برگزار شد و این هم اندیشی به اذعان پیشکسوتان و کارشناسان یکی از بی نظیر ترین ملاقات های تاریخ جامعه ورزش با شخص اول سیاسی گیلان بود.
طرح موضوعات اساسی ورزش گیلان و استماع این مشکلات از جانب استاندار باعث شد تا افق روشنی در پیش روی ورزش گیلان گشوده شود و بی شک در صورت تحقق خواسته های مطروحه می توان علیرغم تمام کاستی های سخت افزاری به آینده ورزش امیدوار بود، درخواست اجرای سیاست درهای باز برای ملاقات استاندار با چهره های ورزشی که از سوی دکتر افتخاری مطرح شد، فتح باب مناسبی برای این گردهمایی بزرگ بود.
در این جلسه طرح موضوع انزوای چهره های بین المللی ورزش دانشگاه ها در گیلان از زبان پروفسور میرزایی و درخواست تاسیس تالار مشاهیر ورزش گیلان از زبان بهمن صالح نیا و صحبت های صمیمانه قهرمان بازی های آسیایی اینچون ۲۰۱۴ سعید حسنی پور بسیار جلب نظر کرد، ضمن اینکه درخواست اجرایی شدن ماده ۵۳ قانون مبنی بر الزام پرداخت یک درصد از درآمد سازمان های اجرایی به ورزش گیلان از نقاط عطف این هم اندیشی بود که در صورت پی گیری استاندار، به تحول ورزش گیلان منجر خواهد شد.
در این نشست درخواست تشکیل دفتر مشترک هیات های ورزشی و راه اندازی شورای عالی ورزش به ریاست استاندار از دیگر موارد مطروحه بود که نشان از ایده آل های بزرگ مدیرکل فعلی ورزش و جوانان گیلان دارد، طرح مشکلات تیم بحران زده اما پرطرفدار داماش از زبان مجید جهانپور و یادداشت درخواست های این مربی بزرگ از سوی استاندار، اهالی فوتبال را امیدوار کرد.
بی شک در پی این گردهمایی و در صورت تحقق تدریجی درخواست ها می توان به مدد بازوان توانای مسئولان عالیرتبه استان گیلان به حل مشکلات ورزش این دیار امیدوار بود.

منبع: روزنامه سوال جواب


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *