رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آستارا:امین دولتخواه ۹۱

شمال ما: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: اثر هنرمند جوان آستارایی در فستیوال کاریکاتور ونکوور کشور کانادا به عنوان اثر برگزیده انتخاب شد.

 

ابوطالب جوان در گفتگویی با ایسنا، اظهار کرد: اثر ارسالی «امین دولتخواه»، با کسب بیشترین آرا به عنوان اثر برگزیده بیست و هفتمین فستیوال بین الملی کاریکاتور ونکوور کشور کانادا انتخاب شد.

وی ادامه داد: فستیوال مذکور با حضور بیش از ٣٠٠ هنرمند از سراسر جهان با ارائه ۵۶٠ اثر در بخش های مختلف برگزار گردید که هنرمند آستارایی موفق شد با ارائه یک اثر مطلوب جایگاه ممتازی را در این عرصه بزرگ و بین المللی از آن خود کند.

جوان با بیان اینکه این هنرمند عضو باشگاه هنرمندان جمهوری اسلامی ایران می باشد، افزود: شرکت در بیش از ۱۰ نمایشگاه انفرادی، و گروهی از افتخارات این هنرمند جوان آستارایی است.

وی توضیح داد: دولتخواه بیش از این در چندین جشنواره و مسابقه داخلی و بین المللی شرکت نموده است که کسب مقام اول در جشنواره بین اللمللی کاریکاتور سوئیس، مقام دوم در فستیوال هنرهای تجسمی مصر، مقام سوم مسابقات کاریکاتور فرانسه و چندین مقام در جشنواره های داخلی را در کارنامه دارد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرزی بندر آستارا در پایان تصریح کرد: امین دولتخواه متولد ۱۳۶۳ بندر مرزی آستارا می باشد که سابقه همکاری با مجلات گل آقا، کیهان کاریکاتور، چلچراغ و… را دارد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *