رئیس کمیسیون بهداشت شورای شهر رشت خبر داد:فاطمه شیرزاد 031

شمال ما: رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی شهر رشت از افتتاح مرکز درمانی معتادان متجاهر در منطقه لاکان این شهر خبر داد.

 

فاطمه شیرزاد پیش از ظهر امروز در جلسه کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی این شهر با اشاره به افتتاح مرکز درمانی معتادان متجاهر گفت: به‌زودی مرکز درمانی معتادان متجاهر در منطقه لاکان رشت به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: امیدواریم با افتتاح مرکز مذکور شاهد کاهش آسیب‌ها در حیطه معتادان و جلوگیری از گرایش افراد به اعتیاد باشیم.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به شهادت اخیر یکی از آتش‌نشانان در تهران گفت: این موضوع موجب غم و اندوه‌ ما شد و امیدواریم خداوند روح این شهید را قرین رحمت کند.

وی با بیان اینکه در دو هفته اخیر شاهد بروز حوادث متعدد و آتش‌سوزی‌ها در شهر رشت بودیم، تصریح کرد: بخشی از این اتفاق‌ها به دلیل افزایش گرمای هوا بود.

شیرزاد خواستار پرداخت به‌ موقع حقوق آتش‌نشانان شد و اضافه کرد: در چند ماه گذشته تأخیر در پرداخت حقوق آتش‌نشانان وجود داشت که امیدواریم با تمهیدات اندیشیده شده این موضوع برطرف شود.

وی با تأکید بر ضرورت توجه بیشتر به بحث آموزش شهروندان در زمینه مباحث خطرآفرین و حریق تصریح کرد: باید از ظرفیت سرای محلات رشت برای تشکیل کارگاه‌های آموزشی شهروندان استفاده کرد.

رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی شهر رشت یادآور شد: فضای پارک‌های شهر رشت از ظرفیت مناسبی برای چنین آموزش‌هایی برخوردار بوده و برگزاری این کارگاه‌ها در فضای پارک‌ها مورد‌ توجه شهروندان قرار می‌گیرد.

در پایان جلسه مذکور تعدادی نیروی آتش‌نشان شهرداری رشت که در حوادث و حریق‌های اتفاق اخیر شهر رشت حضور داشتند مورد تجلیل قرار گرفتند.

منبع: فارس


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *