عضو شورای اسلامی شهر رشت خبر داد:موسوی روزان ۹۱

شمال ما: عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: بخشی از ساختمان جدید شهرداری رشت در شهریور ماه امسال افتتاح می‌شود.

 

به گزارش فارس، سیدرضا موسوی‌روزان عصر امروز در جریان بازدید از ساختمان جدید شهرداری این شهر اظهار کرد: با بهره‌برداری از ساختمان جدید شهرداری رشت بسیاری از هزینه‌ها کاهش یافته و شهروندان برای دریافت خدمات از سازمان‌های مختلف شهرداری مجبور به تردد در اطراف شهر نیستند.

وی با اشاره به موضوع انحراف بودجه درباره ساختمان شهرداری میدان گیل رشت، افزود: تاکنون چند مرحله بازدید از این ساختمان در حال احداث انجام شده است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت ادامه داد: اگر موضوع انحراف در احداث ساختمان شهرداری رشت صحت داشته باشد کمیسیون عمران و کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر رشت باید پیگیری کنند.

وی با بیان اینکه باید در تمام پروژه‌های اجرایی شهرداری رشت اعضای شورا نظارت قوی داشته باشند، گفت: نباید بار دیگر شاهد مشکلات ناشی از اجرای پروژه‌ای مانند پیاده‌راه فرهنگی باشیم.

موسوی‌روزان اضافه کرد: اگر پروژه پیاده‌راه فرهنگی با نظرات و دیدگاه‌های اعضای شورا اجرا می‌شد بسیاری از نارضایتی‌ها به وقوع نمی‌پیوست.

وی با تصریح بر اینکه تا پایان کار ساختمان جدید شهرداری رشت چند ماه باقی است، گفت: زمان مناسبی است تا از شهردار رشت بابت روند اجرای این پروژه تقاضای گزارش عملکرد کنیم.

به گفته عضو شورای اسلامی شهر رشت تاکنون هیچ‌گونه گزارشی مبنی بر انحراف بودجه در پروژه ساختمان میدان گیل شهرداری رشت به کمیسیون‌ها و صحن شورای این شهر ارسال نشده است.

وی افتتاح بخشی از پروژه ساختمان جدید شهرداری رشت را در شهریور ماه امسال عنوان کرد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *