استاندار گیلان:نجفی012

شمال ما: استاندار گیلان با انتقاد از رسانه‌ای شدن برخی مسایل و مشکلات شوراهای شهر و مسکن مهر، گفت: اعضای شوراهای شهر و مسکن مهر مشکلات خود را در جلسه‌های محرمانه مطرح کنند.

به گزارش فارس، محمدعلی نجفی در مراسم افتتاح دو پروژه ملی و زیربنایی پست ۶۳٫۲۰ کیلوولت و خطوط چهار و دومداره ۶۳ کیلوولت سیادتی‌ـ‌ مسکن مهر رشت با تبریک آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار کرد: رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری در هدایت کشور بسیار تاثیرگذار است.

وی به دیپلماسی دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: آنها که تا دیروز ما را تکفیر می‌کردند اکنون برای برقراری رابطه با ایران صف کشیدند و باید از فرصت ایجاد شده در پسابرجام استفاده کنیم.

استاندار گیلان با اشاره به وجود حوادث غیر مترقبه در این استان گفت: شبکه‌های خدماتی آب و فاضلاب و برق گیلان فرسوده است.

وی با بیان اینکه قیمت نفت به بشکه‌ای ۲۵ دلار کاهش پیدا کرده است، بیان کرد: با توجه به وجود مشکلات، با قوت در حال کار هستیم.

استاندار گیلان با انتقاد از رسانه‌ای کردن برخی از مسایل و مشکلات توسط اعضای شوراهای اسلامی شهر و مسکن مهر، متذکر شد: اعضای شوراهای شهر و مسکن مهر مشکلات خود را در جلسه‌های محرمانه بیان کنند.

وی با تصریح بر اینکه اعضای شوراهای شهر باید به اختیاراتی که به آنها تفویض شده، عمل کنند، یادآور شد: اعضای شوراهای شهر باید با تدبیر عمل کنند نه آن که هر چه فکر می‌کنند انجام دهند.

نجفی خاطرنشان کرد: به دنبال آرامش در جامعه هستیم و باید به مردم امیدواری دهیم نه اینکه در ایام دهه فجر و انتخابات کاستی‌های جناحی و سیاسی را اعلام کنیم.

به گفته وی، مشکلاتی که عده‌ای در دوره مدیریت خود ایجاد کردند اکنون نسبت به آن اعتراض می‌کنند.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *