فرماندار رشت:مهدوی012

شمال ما: صبح مشرق نوشت: فرماندار رشت گفت: موضوع انحلال شورای رشت فعلا در دستور کار نیست.

سید عیسی مهدوی با اشاره به لغو سومین جلسه شورای اسلامی شهر رشت با دستور کار انتخابات هیئت رئیسه اظهار داشت: برای حفظ آرامش شهر تصمیم گرفتیم تا نشست پنج شنبه برای انتخابات هیئت رئیسه شورای رشت را به روز دوشنبه موکول کنیم.

وی با بیان اینکه موضوع انحلال شورای رشت فعلا در دستور کار نیست، افزود: به طور مثال طلاق در اسلام آخرین مرحله است و ما هرگز اجازه نمی‌دهیم کار به انحلال شورا برسد.

فرماندار رشت با تأکید بر لزوم همدلی و همزمانی اعضای شورا رشت، تصریح کرد: از امروز دوازدهم مردادماه جلسات شورا فقط برای انتخابات هیئت رئیسه شورای رشت قانونی بوده و شورا حق ورود به دستور جلسه را ندارد.

مهدوی با بیان اینکه اعضای شورا حقوق ثابت ندارند و بر اساس قانون حقوق حق‌الجلسه‌ای دریافت می‌کنند، تصریح کرد: حقوق اعضای شورا تا برگزاری جلسه انتخابات هیئت رئیسه قطع شده است.

وی با دعوت اعضای شورای رشت به آرامش، گفت: اخباری داشتیم که جلسه امروز شورا به تشنج کشیده می‌شود و یا اینکه اصلا جلسه به حد نصاب نمی رسد و بر این اساس ضروری دانستیم که فرصت فکر بیشتری به اعضا دهیم و جلسه را به روز دیگری موکول کردیم.

فرماندار رشت با بیان اینکه بر اساس قانون حامی حقوق شهروندانیم، تأکید کرد: اعضای شورا بچه های خوبی هستند و حتما به وحدت می رسند.

 

عکس: دیارمیرزا


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *