رئیس هیئت بولینگ و بیلیارد استان گیلان:اسنوکر ۹۱

شمال ما: رئیس هیئت بولینگ و بیلیارد استان گیلان گفت: حامد ذره دوست قهرمان گیلانی عضو تیم ملی اسنوکر ایران به مسابقات اسنوکر قهرمانی آسیا اعزام شد.

 

مهندس سارنگ بزرگ چنانی در گفت وگو با ایسنا، ضمن ابراز خرسندی از پیشرفت همه جانبه این ورزش مفرح مدال آور که در سال ۲۰۲۰ در گیلان المپیکی خواهد شد، اظهار کرد: حامد ذره دوست قهرمان گیلانی عضو تیم ملی اسنوکر ایران و دارای رنکینگ ششم کشور به مسابقات اسنوکر قهرمانی آسیا در رشته های شش توپ انفرادی و ۱۵توپ تیمی با میزبانی کشور امارات متحده عربی اعزام شد.

وی افزود: این مسابقات تا ششم اردیبهشت ادامه دارد و امیر سرخوش از البرز و سهیل واحدی و سعید ابولسانی از تهران نیز از دیگر اعضای تیم ملی اعزامی می باشند و در نخستین روز این رقابت ها به مصاف حریفانی از کشورهای فلسطین، عربستان، سریلانکا، قطر، امارات و هنگ کنگ خواهند رفت.

بزرگ چنانی تصریح کرد: باعث افتخار ما گیلانی ها است که سال گذشته حامد ذره دوست در همین دوره از رقابت ها که به میزبانی کیش برگزار شده بود در رشته ۱۵توپ تیمی به همراه یاران هم تیمی خود به نام های احسان حیدری نژاد از خوزستان و علی قره گوزلو از تهران مدال نقره آسیا را کسب کرد.

رئیس هیئت بولینگ و بیلیارد استان با بیان اینکه ایمان ایمانی خوشخو در پایگاه قهرمانی آزادی تهران برای شرکت در دوره مدرسی داوری  فدراسیون حضور دارد، ادامه داد: از همه ارکان هیئت و  مدیران باشگاه های استان و قهرمانان،داوران و پیشکسوتان و دوستداران این ورزش دعوت می کنیم در مراسم پایانی مسابقات در باشگاه شار فومن حضور داشته باشند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *