شمال ما: سرمربی فصل پیش تیم فوتبال پرسپولیس با توافق به مسئولان این باشگاه برای جانشینی برانکو بزرگترین اشتباه عمرش را مرتکب شد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، روزنامه گل که روز گذشته نوشته بود برانکو صدای برکناری اش را شنیده است، فاش کرده در صورت ناکامی پرسپولیس در برابر تراکتورسازی تبریز، علی دایی به جای وی روی نیمکت پرسپولیس می‌نشست و کار طرفین برای انعقاد قرارداد تمام شده بود.

 با توجه به سوابق این رسانه در مورد پرسپولیس و برانکو، به نظر می‌رسد باید این خبر را جدی گرفت؛ آنچه اگر درست باشد باید از آن به عنوان بزرگترین اشتباه عمر دایی یاد کرد.

 دایی فصل گذشته به شکلی شبیه کودتا از پرسپولیس حذف شد و پس از آن توانست نظر مساعد بخش بزرگی از افکار عمومی را نسبت به خودش جلب کند؛ به خصوص که در تمام طول این ماه‌ها نیز سکوت پیشه کرد و آرامش سرخ‌ها را به هم نزد.

 حالا اینکه او چطور مجاب شده به جای برانکویی روی نیمکت بنشیند که بیشترین سطح حمایت هواداران در این سال‌های اخیر را پشت سر خودش می‌بیند، واقعا حیرت‌انگیز است.

 شاید به قول علی کریمی، این بار هم خدا دایی را بغل کرده بود که پرسپولیس بازی سخت تبریز را برد، وگرنه معلوم نبود افکار عمومی چگونه از این جابه‌جایی استقبال می‌کردند!


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *