صاحب مقصودی
صاحب مقصودی 012

شمال ما؛

 

 

بالاخره امیر عابدینی رضایت داد و تیم فوتبال داماش را به صاحبان اصلی اش یعنی مردم گیلان واگذار کرد، البته روی کاغذ امتیاز این باشگاه به هیات فوتبال استان واگذار شد تا آنان مقدمات انتقال آن به بخش خصوصی را فراهم نمایند.

معلوم نیست اگر عابدینی قصد واگذاری این تیم را داشت چرا زودتر این کار را نکرد تا الان که کمتر از یک ماه به آغاز رقابت های سنگین دسته اول فوتبال کشورمان باقی مانده است، مسوولین فوتبال استان کاسه چه کنم چه کنم بدست نگیرند.

این اندک فرصت باقی مانده ممکن است هیات فوتبال را مجبور به تن دادن به شرایط سخت و احتمالا عجیب و غریب خریداران بکند و سناریوی همیشگی شکست ، یکبار دیگر با خریدار جدید برای این تیم محبوب رشتی پیش آید.

نکته قابل ذکر دیگر این انتقال ، این است که امیر عابدینی تنها امتیاز دسته اولی باشگاه داماش را به هیات فوتبال واگذار کرد و سرقفلی باشگاه داماش را همچنان دراختیار دارد و حتی ممکن است مهر عدم فعالیت نیز بر پیشانی این باشگاه زده شود .

اکنون این امتیاز ممکن است به هر شخصی یا گروه یا شرکتی واگذار شود و آنان نیز بالطبع نام شرکت یا برند خود را بر این تیم فوتبال بگذارند؛ یعنی یکبار دیگر تاریخ برای مردم رشت تکرار شود و بعد از استقلال رشت ، پگاه و داماش اکنون شاهد یک اسم جدید بر روی تیم فوتبال شهرستان باشند.

نامی جدید که ظاهرا یا از سوی خریدار دوم باشگاه ملوان یعنی جواد شهبازی انتخاب می شود و یا از سوی مالکان هتل کادوس رشت.

هرچه هست مردم رشت و تیفوسی های فوتبال این شهر مجبورند یک بار دیگر شعارهای جدید برای حمایت از این تیم بسازند.

 

منبع: روزنامه معین


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *