سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت:رضا شریفی ۰۱۳

شمال ما: سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت از استقبال پنج هزار نفر از تور رشت‌گردی در این شهر خبر داد.

مرتضی شریفی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، با اشاره به برگزاری تور رایگان رشت‌گردی توسط سازمان حمل و نقل بار و مسافر، اظهار کرد: ۱۸ تور رشت‌گردی از سوم تا ۱۱ فروردین ماه جاری در دو نوبت صبح و عصر و در سه مسیر برگزار شد.

وی با قدردانی از همکاری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، افزود: تورهای مذکور توسط تور لیدرها هدایت شد که مورد توجه گردشگران قرار گرفت و بالغ بر ۵ هزار نفر گردشگر از آن استقبال کردند.

سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر رشت با بیان اینکه برنامه‌ مشابه مذکور برای گروه  اوتیسم گیلان برگزار می‌شود، عنوان کرد: این تور روز شنبه ۱۴ فروردین ماه در سه مسیر برگزار می‌شود که برای هر مسیر یک دستگاه اتوبوس اختصاص یافته است.

این مسئول، بازدید از خانه میرزا کوچک جنگلی و اسناد و مدارک نهضت جنگل، آرامگاه میرزا و سد سقالکسار، پیاده‌راه فرهنگی، میدان شهرداری، ساختمان تاریخی شهرداری رشت، ساختمان هتل ایران، پارک ملت، عمارت کلاه فرنگی و بازار رشت را از مقاصد این تور نام برد.

شریفی، محل حرکت این تور را در سه ایستگاه سبزه میدان، خیابان سعدی بازار روز و خیابان امام خمینی (ره) مقابل میدان بزرگ عنوان کرد.

به گزارش فارس، در نخستین روز برگزاری تور رشت‌گردی مرتضی شریفی در ایستگاه‌های اجرای تور حضور یافت و با اهدای شاخه گل از شهروندان و مسافران استقبال کرد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *