در هفتمین نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری؛منطقه آزاد ۰۵۶

شمال ما: به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی ، فرصت های سرمایه گذاری معرفی شده از سوی این سازمان در هفتمین نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری کشور و دومین نمایشگاه بانک ، بورس ، بیمه و خصوصی سازی با استقبال سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی حقیقی و حقوقی شرکت کننده در این نمایشگاه روبرو شد.

این فرصتها و پروژه های سرمایه گذاری در حوزه های تجاری ، خدماتی ، صنعتی وگردشگری و به چهار زبان در قالب گزارش پیش امکان سنجی فنی – اقتصادی بهمراه سایر مزیتها و ظرفیتهای منطقه آزاد انزلی برای سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی تشریح گردید .

مدیران شرکتهای فعال در عرصه های سرمایه گذاری ، کارآفرینی و بیمه ها و بانکهای معتبر داخلی و خارجی فعال در اروپا و آسیا ضمن استقبال از فرصتهای سرمایه گذاری منطقه ، آمادگی خود را جهت سرمایه گذاری در پروژه های اولویت دار منطقه و تاسیس شعب و دفاتر نمایندگی و فعالیت در منطقه به منظور ارائه خدمات و تسهیلات برای تامین مالی پروژه های سرمایه گذاری اعلام نمودند.

بنا بر این گزارش مزیتها و ارزشهای خلق شده از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی طی دو سال اخیر ، بهبود فضای کسب و کار منطقه ، حجم مناسب پروژه های زیرساختی و طرحهای توسعه ای سازمان و همچنین سرمایه گذاریهای در حال انجام بخش خصوصی از مهمترین دلایل علاقه مندی برای حضور در این منطقه اعلام شده است.

گفتنی است با توجه به ظرفیتها و مزایای قانونی و فعالیت نخستین تالار اختصاصی بورس کالا در منطقه آزاد انزلی ، شرکتهای کارگزاری مختلف و فعال در بخش بورس کالا حاضر در نمایشگاه نیز خواستار فعالیت در منطقه شدند .

شایان ذکر است این نمایشگاه از ۱۸ الی ۲۱ آبان ماه در جزیره کیش با حضور سازمان منطقه آزاد انزلی و سایر سازمانها و شرکتهای فعال داخلی و خارجی در عرصه های سرمایه گذاری و خصوصی سازی ، بانک و بیمه و بورس برگزار شده است.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *