در ورزشگاه شهید عضدی رشت؛داماش ۰۸۲

شمال ما: مراسم استقبال از ورود سرمایه گذار اهل جمهوری آذربایجان باشگاه تازه تاسیس داماش گیلان در رشت برگزار شد.

به گزارش ایرنا، سامر رجب اف سرمایه گذار اهل کشور جمهوری آذربایجان غروب پنجشنبه هنگام ورود به رشت در ورزشگاه شهید عضدی ، مورد استقبال مسئولان باشگاه تازه تاسیس داماش گیلان و طرفداران این باشگاه قرار گرفت .
مالک باشگاه داماش گیلان در این مراسم گفت : قرار بود طبق هماهنگی ها انجام شده این مراسم در یکی از هتل های رشت برگزار شود اما با پیش بینی احتمال ازدحام طرفداران ، بدلیل رعایت حقوق شهروندی و رعایت حال مسافران این مراسم در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار شده است .
اسماعیل حاجی پور با تقدیر و تشکر از هواداران داماش گیلان افزود : من بر خود وظیفه دانستم که جلو بیایم و آقای رجب اف نیز قبول کردند تا به عنوان سرمایه گذار این باشگاه باشند و آینده تیم نیز برای من روشن است .
سامر رجب اف سرمایه گذار خارجی باشگاه داماش گیلان نیز پس از تشویق شدنش از سوی هواداران گفت: همه شما را دوست دارم و تیمی به بزرگی قلب شما خواهم ساخت.
این سرمایه گذار اهل کشور جمهوری آذربایجان افزود : تا چند روز آینده گزارشی از وضعیت باشگاه داماش ارائه خواهد شد و امیدوارم که بتوانیم تیمی قدرتمند را در رقابت های کشوری شرکت دهیم .
اسماعیل حاجی پور چندی پیش امتیاز باشگاهی را با عنوان داماش گیلان به ثبت رسانده و قرار است که امتیاز یک تیم لیگ دسته دومی را خریداری و در مسابقات فوتبال با نام داماش گیلان شرکت کند.

عکس: وارش اسپرت

.

http://s7.picofile.com/file/8259753576/IMG_4683.jpg

.

گزارش تصویری استقبال از سامر رجب اف و اسماعیل حاجی پور

.

.

.

.

.

.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *