روحانی جانباز؛همایش ایثارگران ۰۱۱

شمال ما: روحانی جانباز بالای ۷۰ درصد گیلان گفت: استفاده ابزاری از جامعه ایثارگری با توجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات خدمت به نظام اسلامی نیست.

حجت‌الاسلام محمدحسن حسن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به برگزاری همایش فرزندان شاهد در محل تالار گلستان اظهار کرد: بنده در همایش مذکور حضور پیدا نکردم.

وی قشر عظیم جامعه ایثارگر، خانواده معظم شهدا و جانبازان را وابستگان به نظام اسلامی عنوان کرد و افزود: ولایت در راس خانواده ایثارگران است.

حسن‌زاده با بیان اینکه اگر تشکل‌ها بخواهند از چارچوب قانونی خارج شوند به طور یقین زیان‌هایی برای جامعه به همراه دارد، تصریح کرد: زیان فعالیت تشکل‌های ایثارگری خارج از ضوابط قانونی قابل جبران نیست.

همسر شهیده سیده زهرا دقیقی، مجموعه ایثارگران را وابسته به تشکیلات بنیاد شهید و امور ایثارگران دانست و بیان کرد: تشکیلات مذکور می‌تواند پاسخ‌گوی نیازهای جامعه ایثارگری استان باشد.

وی با تاکید براینکه استفاده ابزاری از جامعه ایثارگری با توجه به نزدیک شدن انتخابات خدمت به نظام اسلامی نیست، خاطرنشان کرد: برگزاری بعضی از همایش‌ها ممکن است خدمتی به برخی افراد بکند اما حرکت قشر عظیم ایثارگر نباید به بی‌راهه برود.

حسن‌زاده وجود تشکل‌های مختلف در جامعه را ضروری خواند و گفت: تشکل‌ها باید طبق قانون ایجاد شوند و اگر در چارچوب‌ها نباشند، قابل قبول نیست.

روحانی جانباز بالای ۷۰ درصد گیلان متذکر شد: بنده اعتقاد دارم از قشر عظیم ایثارگر باید در راستای پیشبرد اهداف نظام اسلامی استفاده شود.

 


کانال تلگرام شمال ما

یک پاسخ به “استفاده ابزاری از جامعه ایثارگران خدمت به نظام اسلامی نیست”

  1. سید می‌گه:

    عجب استدلالی………….!
    چون شما شرکت نکردی یعنی استفاده ابزاری بوده؟
    تقوای الهی رو فراموش کردیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *