شمال ما: اسباب بازی های داعشی در راه ایران هستند و ظاهرا پس از آنکه این گروهک تروریستی نتوانستند در امنیت مراسم باشکوه اربعین خدشه ای ایجاد کنند حالا تلاش کرده اند با فروش اسباب بازی های آلوده در بازارهای سوغاتی عراق امنیت مردم درون ایران را به خطر بیاندازند.

 

به گزارش برنا، مراسم اربعین باشکوه خاصی برگزار شد و جهان به تماشای همت و غیرت شیعه نشستند.

طبیعی بود گروهک تروریستی داعش این ابهت و عظمت را نتواند تحمل کند، گفته می شود آنها تلاش کردند خدشه ای در امنیت این مراسم بزرگ ایجاد کنند ولی نمی دانستند کربلا و نجف هم اندازه ایران امن است و آنها نمی توانند حتی نزدیک زائران اربعین حسینی شوند.

اسباب بازی های داعشی در راه ایران

حالا خبر می رسد اهالی تکفیر و نفاق تصمیم گرفته اند نیشی به این عظمت بزنند، آنها اسباب بازی و برخی اشیا را آلوده به مواد خطرناک کرده و به بازار فرستاده اند  و در قالب هدیه به زائران ایرانی داده اند تا در میان سوغاتی ها به خانه شیعیان برود. البته این اقدام مذبوحانه آنها هم با هوشیاری زائران و مرزبانان ایران با شکست مواجه شده است اما لازم است هشدارهایی به زائران در خصوص این سوغاتی ها داده شود:

۱- از گرفتن هرگونه هدایایی جدا خودداری کنند.

۲-هنگام ورود به ایران با نیروهای امنیتی کمال همکاری را داشته باشند.

۳-در صورتی که به مورد مشکوک برخورد کردند فورا و بدون اقدام خودسرانه اعم از شکافتن عروسک ها و یا دستکاری آنها به مراجع زیربط مراجعه کنند.

۴- از زدن این عروسک ها به برق یا انداختن باطری درون آنها جدا خودداری کنند.

لازم است هموطنانی که عضوی از خانواده آنها در سفر کربلا به سر می برد حتما در اولین تماس این هشدار را اعلام کنند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *