شگردهای انتخاباتی؛ایمان رنجکش
ایمان رنجکش 011

شمال ما؛

 

چندی پیش نماینده مردم یکی از شهرستان ها در حرکتی تامل برانگیز اقدام به برپاکردن چادر بر روی پل ورودی این شهر نمود.

وی از پیگیریهای خود در طول ۱۰ سال گذشته برای تکمیل تقاطع غیرهمسطح این شهر، چنین گفت:

-خسته نیستم و صبرم زیاد است و باز هم پی گیری را وظیفه قانونی خود می دانم .

– نه از وزیر راه، سوال می کنم و نه استیضاح، ولی به عنوان اعتراض از امروز دفتر کارم را روی همین پل مستقر می کنم و پاسخگوی مردم شهر هستم و فریادم را از روی پل نیمه کاره و ۱۰ ساله شهر به گوش وزیر و سایر مسئولان می رسانم!

این که چطور شد آقای نماینده در اواخر عمر نمایندگی خود به یکباره به فکر تقاطع نیمه کاره رها شده بر روی پل ورودی این شهر افتاد، گمانه زنی ها را به سمت آغاز ماراتن انتخاباتی برای رسیدن به کرسی سبز می برد!

این اقدام یا به اصطلاح «بمب انتخاباتی» آقای نماینده، خوراک این چند وقت اخیر رسانه های محلی و کشوری بود و توانست سرو صدای زیادی برپا کند.

در سراسر جهان، تبلیغات مهم ترین ابزار دستیابی به قدرت برای اجرای برنامه ها و راهکارهای افراد تلقی می شود. تبلیغات انتخاباتی نیز با قرار گرفتن در این ردیف سهم بسزایی در جلب توجه اعضای مختلف جامعه به خود نموده است تا جایی که اشخاص با شگردهای مختلف سعی دارند با مشغول نمودن ذهن ها به سمت خود، اهداف خویش را پیاده کنند.

از اقدام باراک اوباما رییس جمهورآمریکا گرفته که برای جلب توجه افراد پیتزا را شخصا به خانه آنان می برد تا اقدام این نماینده محترم که حاضر شد محل مراجعات مردمی خود را به چادری در پل ورودی شهر منتقل کند!

اما جدا از تمامی این ها آنچه مسلم است در اسفندماه سال جاری یکی از مهم ترین و سرنوشت ساز ترین انتخابات را به جهت تحولات سیاسی اخیر در کشور پیشرو داریم، جایی که «مردم» می بایست با تکیه بر خرد و تدبیر خود در مسیر پیشرفت و جبران عقب ماندگی ها گام بردارند و کشور را از عوامفریبی و افراطی گری پاک نمایند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *