بابک مهدیزاده:پالت ۰۵۳

شمال ما: بابک مهدیزاده، روزنامه نگار گیلانی در توضیح برخورد صورت گرفته در کنسرت پالت گفت: آن شب آنقدر آدم دور بنده و خانواده‌ام جمع شده بودند که نفهمیدم چه شد. آقایی که به من مرتب توهین می کرد را سرمایه گذار و تهیه‌کننده برنامه معرفی کرده بودند و من هم در نامه‌ای که خطاب به مردم نوشتم او را تهیه‌کننده معرفی کردم. درحالیکه تهیه‌کننده برنامه یعنی آقای پورنقدی در آنجا حضور نداشتند و بعد از تحقیقات و اطلاعاتی که توسط دوستان به من رسید دریافتم که شخص توهین‌کننده آقای «اسماعیل حبیبی» است که مدیر موسسه اندیشه مدرن گیل است. ایشان و موسسه ایشان برگزار کننده این کنسرت بودند.

وی افزود: آن آقایی هم که من و خانواده‌ام را با لحن بسبار بد از سالن کنسرت بیرون کشید آقای «علی شیرزاد» است که ظاهرا قبلا مغازه فروش آلات موسیقی داشته است.

مهدیزاده ادامه داد: تعجب من این است که آقای اسماعیل حبیبی ظاهرا قبلا شاعر بوده و آقای علی شیرزاد هم به نوعی درگیر کار هنری؛ وقتی این دو بزرگوار که دستی بر فرهنگ و هنر دارند چنین رفتاری می کنند وای به حال دیگران.

این روزنامه نگار گیلانی در پایان خاطرنشان کرد: خدا شاهد است که از حق خود و خانواده‌ام به خاطر توهین‌های انجام شده و تحقیرآمیز گذشتم اما از حق این مردم فرهنگ دوست نمی گذرم که مجبورند به خاطر یک شب خوشی معقول صدها هزار تومان خرج کنند اما با سالن غیراستاندارد، صندلی‌های تنگ و ناراحت و صدا و نورپردازی وحشتناک روبرو شوند. ولو آنکه آقای حبیبی به من گفته باشد شما روزنامه نگاران مگر وکیل وصی مردم هستید. ایشان باید متوجه شوند که بلاخره باید پاسخگوی عملکردشان در محضر افکار عمومی باشند. مخصوصا که طبق شنیده ها ایشان شهردار یک شهر کوچک در گیلان هم هستند. پس بیشتر باید تحمل انتقاد را داشته باشند وگرنه وای به حال مردم آن شهر.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *