حاشیه های دیدار تیم های داماش و مس کرمان؛داماش ۰۵۷

شمال ما: تیم های فوتبال داماش گیلان و مس کرمان در ادامه رقابت های لیگ دسته اول کشور عصر چهارشنبه در رشت به مصاف هم رفتند که این بازی حاشیه هایی نیز داشت که مهمترین آنها، اعتراض هواداران داماش به قضاوت داور و سردادن شعارهایی علیه کم تحرک بود.

این دو تیم در هفته بیست و دوم از رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور در ورزشگاه شهید عضدی رشت رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم مس کرمان با نتیجه دو بر صفر میزبان خود را شکست داد .
با وجود اینکه هوای امروز (چهارشنبه) شهر رشت سرد بود، اما حدود دو هزار تماشاگر خود را به وزشگاه رسانده بودند تا از نزدیک شاهد بازی تیم های داماش گیلان و مس کرمان باشند .
تیم های فوتبال مس کرمان و داماش گیلان که هر دو سابقه حضور در رقابت های لیگ برتر را دارند ، با دو هدف متفاوت پا به این دیدار گذاشته بودند چون از طرفی داماش گیلان می خواست با پیروزی در این دیدار از تیم های انتهای جدول جدا شود و از طرف دیگر مس کرمان می خواست با برتری در این بازی ، همچنان جزو تیم های صدرجدولی و یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر باشد .
با توجه به اینکه هر دو تیم سابقه حضور در لیگ برتر را داشتند اما شرایط فعلی این دو تیم با هم تفاوت زیادی دارد و می توان گفت که این بازی ، جدال دارا و ندار بود چون یک طرف تیم مس کرمان قرار داشت که به خوبی خود را تجهیز کرده بود تا به رقابت های لیگ برتر صعود کند اما در طرف دیگر داماش گیلان قرار داشت که از وضعیت مناسب مالی و همچنین مدیرتی برخوردار نیست .
در دقیقه ۲۶ این دیدار مس کرمان به گل دست یافت اما بازیکن این تیم در آفساید قرار داشت و کمک داور این مسابقه این صحنه را تشخیص داد و آفساید اعلام کرد .
در دقیقه سی ام این دیدار ، سعید دقیقی که سابقه بازی در چند تیم لیگ برتری را در کارنامه خود دارد، به خوبی از خط آفساید مدافعان تیم داماش گیلان فرار کرد و با جا گذاشتن دروازبان این تیم، اولین گل مس کرمان را به ثمر رساند .
در نیمه دوم داماش گیلان بر بازی تسلط داشت و در دقیقه ۸۵ نیز یک موقعیت مناسب در محوطه جریمه مس کرمان به دست آورد که بازیکن این تیم توسط مدافعان مس سرنگون شد که رضا عادل داور دیدار، این صحنه را پنالتی اعلام نکرد .
با توجه به این امر بازیکنان ، کادرفنی و تماشاگران حاضر در ورزشگاه به شدت به این صحنه اعتراض داشتند که البته پس از این صحنه ، تیم مس کرمان صاحب یک موقعیت مناسب شد و در این لحظه به گل دوم خود دست یافت .
با به ثمر رسیدن این گل ، تماشاگران به شدت به نحوه قضاوت داور این دیدار اعتراض کردند که این موضوع، موجب شد تا آنان سنگ و وسایل دیگر را به سمت زمین پرتاب کنند که این امر باعث وقفه در بازی شد .
در این لحظه رضا عادل داور این مسابقه، بازی را متوقف کرد و پس از حدود پنج دقیقه وقفه ، دوباره این بازی از سرگرفته شد اما همچنان تماشاگران به داور این بازی اعتراض می کردند .
تماشاگران علاوه بر اعتراض به داور این دیدار، با سردادن شعارهایی همچون مسئولان بی غیرت – داماشی های با غیرت و بازیکن بی غیرت نمی خواهیم اعتراض خود را به مسئولان و بازیکنان کم تحرک اعلام داشتند .
با توجه به وقفه ایجاد شده ، داور این دیدار در پایان نیمه دوم هشت دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد اما با این وجود، داور زودتر سوت پایان بازی را به صدا در آورد تا این مسابقه در نهایت با نتیجه دو بر صفر به سود تیم مس کرمان خاتمه یابد .
پیش از این دیدار و تا پایان هفته بیست و یکم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور ، تیم فوتبال داماش گیلان با کسب ۲۱ امتیاز در مکان هجدهم و تیم مس کرمان نیز با کسب ۳۷ امتیاز در مکان سوم جدول رده بندی قرار داشتند .
در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول قهرمانی باشگاه های کشور (جام آزادگان) ۲۰ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند .

منبع خبر: ایرنا

عکس ایسنا

.

.

.

.

.

.

.

.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *