بی‌احترامی و توهین به یکی از روزنامه‌نگاران گیلان؛پالت ۰۲۳

متاسفانه در کنسرت شب گذشته گروه پالت در تالار مجلل رشت در کمال ناباوری به یکی از بهترین روزنامه‌نگاران حرفه‌ای استان بی‌احترامی و توهین شد و…

شمال ما: متاسفانه در کنسرت شب گذشته گروه پالت در تالار مجلل رشت در کمال ناباوری به یکی از بهترین روزنامه‌نگاران حرفه‌ای استان بی‌احترامی و توهین شد.

بی‌احترامی و توهین به «بابک مهدیزاده» اتفاقی نیست که به راحتی به توان از آن گذشت و انتظار از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان این است که به راحتی از این اتفاق نامیمون نگذرد و شخصا به این اتفاق ورود کرده، ضمن برخورد با تهیه‌کننده کنسرت مذکور و لغو فعالیت وی، شرایط دلجویی از روزنامه‌نگار خوشنام استان را فراهم آورد تا از تکرار فاجعه‌های اخلاقی اینچنینی جلوگیری شود.

در چنین شرایطی از خانه مطبوعات گیلان که فلسفه وجودیش حمایت از خبرنگاران و روزنامه‌نگاران استان است تقاضا می‌شود با صدور بیانیه‌ای ضمن محکومیت بداخلاقی انجام‌شده، پیگیر حق ضایع شده «بابک مهدیزاده» باشد.

به مدیران رسانه‌های استان نیز پیشنهاد می‌شود که برای حمایت از همکار خوشنام رسانه‌ای خویش تا بررسی دقیق اتفاق رخداده توسط اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و عذرخواهی رسمی تهیه‌کنندۀ خاطی از پوشش خبری و تصویری کنسرت‌های آتی خودداری کنند.

کاش گروه محبوب «پالت» نیز با انتشار بیانیه‌ای ضمن دلجویی از اصحاب رسانه استان به ویژه روزنامه‌نگار یادشده، رفتار ناپسند کنسرت‌گزار را محکوم کند.

 

یادداشت «بابک مهدیزاده» درباره چگونگی وقوع بی‌تدبیری و کج‌رفتاری کنسرت‌گزار را اینجا بخوانید.

 

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *