استاندار گیلان خبر داد:بیمه خبرنگاران ۹۱

شمال ما: استاندار گیلان از اختصاص ۱۰۰ میلیون تومان برای تجلیل خبرنگاران این استان در روز خبرنگار خبر داد و گفت: با شوق بسیار به استقبال روز خبرنگار می‌رویم.

 

محمدعلی نجفی عصر امروز در جریان بازدید از نمایشگاه جهیزیه لوازم خانگی و مبلمان گیلان با اشاره به اینکه خبرنگاران همواره در جمع مسؤولان حضور دارند اظهار کرد: از رسانه‌های گیلان رضایت کامل دارم.

وی از اختصاص ۱۰۰ میلیون تومان برای تجلیل از خبرنگاران گیلان در روز خبرنگار خبر داد و افزود: با شوق بسیار به استقبال روز خبرنگار می‌رویم.

استاندار گیلان یکی از موفقیت‌های مسؤولان را اطلاع‌رسانی خبرنگاران از برنامه‌ها و اقدام‌های انجام شده عنوان کرد.

نجفی در ادامه برپایی نمایشگاه جهیزیه لوازم خانگی و مبلمان گیلان را فرصتی برای ارائه آخرین دستاوردهای تولیدکنندگان در این زمینه خواند و بیان کرد: تولیدکنندگان کالای خود را در معرض و فروش مردم گذاشتند.

وی ۸۵ درصد کالای عرضه شده در نمایشگاه جهیزیه لوازم خانگی و مبلمان گیلان را تولید داخل کشور عنوان کرد.

استاندار گیلان خاطرنشان کرد: امیدواریم تمام کالای داخلی از کیفیت بسیار خوبی برخوردار باشد و خریداران از این کالا استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه بیشتر خریداران نمایشگاه جهیزیه لوازم خانگی و مبلمان استان نوعروسان و جوانان هستند، اضافه کرد: انتظار می‌رود خریداران به کالای تولید داخلی توجه ویژه‌ای داشته باشند.

نجفی به پرداخت وام خرید کالای خانگی از طرف دولت اشاره کرد و یادآور شد: امیدواریم تولیدکنندگان داخلی بتوانند از تسهیلات مذکور استفاده کنند.

وی با تأکید بر تبلیغات شهری برای بازدید شهروندان از نمایشگاه جهیزیه لوازم خانگی و مبلمان گیلان ، متذکر شد: امکانات حمل و نقل شهری برای رفت و آمد شهروندان به نمایشگاه مذکور باید فراهم شود.

منبع: فارس


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *