عضو شورای شهر رشت عنوان کرد:مظفر نیکومنش 011

شمال ما: عضو شورای اسلامی شهر رشت از احیای سینما انقلاب این شهر پس از سال‌ها تعطیلی توسط دو مهندس سرمایه‌گذار تهرانی خبر داد.

 

مظفر نیکومنش‌نودهی امروز در گفت‌وگو با فارس، صنعت گردشگری این شهر را نیازمند توجه خاص مسؤولان دانست.

وی با بیان اینکه سازمان‌هایی از جمله میراث فرهنگی، هلال احمر و … به‌ همراه شهرداری رشت باید به مبحث گردشگری توجه بیشتری داشته باشند، افزود: در این صورت منبع درآمد خوبی برای شهروندان ایجاد می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر رشت به فعالیت سرای محلات در این شهر اشاره کرد و افزود: اکنون هشت سرای محله در رشت وجود دارد و امسال بر تعداد آنها افزوده می‌شود.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام شده به منظور تاثیرگذاری بیشتر و استفاده از ظرفیت سرای محلات رشت تصریح کرد: اکنون آموزش‌های مختلف در زمینه‌های متعدد و مشاوره‌های قضایی، ویزیت رایگان پزشکان و … در سرای محلات رشت انجام می‌شود.

نیکومنش‌نودهی درباره فعال شدن سینمای انقلاب رشت خاطرنشان کرد: دو نفر از مهندسان سینمای تهران با سوابق فعالیتی که در این زمینه دارند سینمای انقلاب را خریداری کرده و در تلاش برای فعال کردن دوباره آن هستند.

وی گفت: شورای اسلامی و شهرداری رشت برای تشویق سرمایه‌گذاران در امور سینما و تئاتر در شهر رشت همکاری‌های لازم را مبذول دارند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت یادآور شد: سینما انقلاب رشت در صورت موافقت سازمان میراث فرهنگی پنج طبقه شده و می‌تواند به صورت تجاری فعالیت خود را آغاز کند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *