پس از کش و قوس بسیار؛محمد احمدزاده ۰۴۲

شمال ما: پس از استعفای حمید استیلی از سرمربیگری ملوان بندرانزلی ، مسئولان این باشگاه با محمد احمدزاده سرمربی اسبق ملوانان برای هدایت این تیم به توافق رسیدند.

به گزارش ایرنا، پس از کش و قوس بسیار درخصوص تعیین سومین سرمربی در لیگ پانزدهم فوتبال برتر کشور برای تیم فوتبال ملوان بندرانزلی و پس از استعفای محمد احمدزاده از سمت سرمربیگری تیم فوتبال دسته اولی شهرداری اردبیل و همچنین دریافت رضایت نامه از این تیم، مسئولان باشگاه ملوان بندرانزلی هدایت این تیم را به کاپیتان و سرمربی اسبق این تیم سپردند.

احمد زاده قرار است سکان هدایت این تیم در ۹بازی باقیمانده از لیگ پانزدهم را به دست گرفته و هرگونه تمدید قرارداد و یا ادامه همکاری به بعد از این مدت موکول می شود.
سرمربی جدید ملوان درصورت ارائه برگه فسخ قراردادش به باشگاه ملوان، قرارداد خود را در هیات فوتبال گیلان به ثبت رسانده و در دیدار فردا ( پنجشنبه) ملوان بندرانزلی مقابل استقلال خوزستان بر روی نیمکت این تیم حضور می یابد.
محمد احمد زاده برای چهارمین بار در دوران مربیگری خود، سمت سرمربیگری این تیم شمالی را عهده دار می شود.
احمد زاده، آقای گلی مسابقات منطقه چهار آسیا با تیم ملوان ، رکورد دست نیافتنی ۹ گل در یک مسابقه در مسابقات قهرمانی منطقه چهار آسیا در سریلانکا، نایب قهرمان جام حذفی کشور با تیم ملوان در سال ۱۳۶۶ و ۱۳۶۷ و قهرمانی جام حذفی ایران در سال ۱۳۶۹ با تیم ملوان را در کارنامه داشته و علاوه برتیم ملوان، سابقه مربیگری در مس کرمان، برق شیراز ، تیم ملی نوجوانان و تیم ملی المپیک را داشته و دارای مدرک مربیگری A آسیاست.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *