مدیرکل امور بانوان گیلان خبر داد:فاطمه رفیعی ۰۱۱

شمال ما: مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان از اجرای دو هزار و ۶۰۰ ویژه برنامه گرامیداشت هفته زن در این استان خبر داد.

 

فاطمه رفیعی امروز در گفت‌وگو با فارس با اشاره به برنامه‌ریزی برای هفته زن در این استان، اظهار کرد: امروز زنان استاد دانشگاه، کارآفرینان اقتصادی، فعالان اجتماعی و مشاوران فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی گیلان در دیدار با استاندار حضور می‌یابند و مشکلات بانوان در عرصه‌های مختلف را بیان می‌کنند.

وی از برگزاری ۲ هزار و ۶۰۰ ویژه برنامه گرامیداشت هفته زن در ۱۶ شهرستان گیلان خبر داد و افزود: ۲۳ برنامه این هفته شاخص است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان برگزاری جشنواره بومی‌ـ‌محلی، نشست فاطمه‌شناسی، برپایی نمایشگاه توانمندی‌های بانوان و… را از برنامه‌های هفته زن برشمرد.

وی برگزاری کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی و جشنواره آیه‌های ایثار را از دیگر برنامه‌های گرامیداشت هفته زن در گیلان برشمرد و تصریح کرد: اهدای جهیزیه به ۵۰ تازه عروس نیز از دیگر برنامه‌های ویژه هفته زن است.

رفیعی امسال را سال حضرت فاطمه (س) نامید و خاطرنشان کرد: آغاز و پایان سال ۹۵ با نام حضرت فاطمه (س) است و این مسئله بسیار خوش‌یمن خواهد بود.

وی با تأکید بر ضرورت پرداختن به شخصیت والای حضرت فاطمه (س) یادآور شد: باید به تبیین ابعاد مختلف شخصیتی و سیره عملی این بانوی بزرگوار در جامعه بیشتر پرداخته شود.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان نقش بانوان در جامعه را بسیار مهم دانست و متذکر شد: فضای اشتغال بانوان باید بیشتر توسط مسئولان در جامعه مهیا شود.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *