رئیس شورای اسلامی شهر رشت خواستار شد؛رفیعی011

شمال ما: رئیس شورای اسلامی شهر رشت، خواستار اجرای مصوبه کمک ۱۰۰ میلیون تومانی شهرداری به تیم فوتبال داماش گیلان شد.

 

به گزارش فارس، محمدعلی رفیعی‌نوده عصر امروز در جلسه علنی شورای اسلامی این شهر با اشاره به مشکلات باشگاه داماش، اظهار کرد: قبل از پایان سال ۹۴ به دلیل مشکلاتی که تیم داماش با آن دست به گریبان است، کمک ۱۰۰ میلیون تومانی به داماش مورد موافقت اعضای شورای رشت قرار گرفت.

وی با بیان اینکه تاکنون مصوبه مذکور اجرایی نشده است، تصریح کرد: از طرف شهرداری رشت درباره پرداخت مبلغ مذکور به باشگاه داماش اقدامی صورت نگرفته است.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت ادامه داد: از اعضای شورا می‌خواهیم موضوع مذکور را پیگیری و نتیجه آن را از شهردار رشت مطالبه کنند.

وی با بیان اینکه باشگاه داماش اکنون با مشکلات متعددی مواجه است، خاطرنشان کرد: اگر این پرداخت سریع‌تر انجام نشود ممکن است مشکلات بیشتری برای تیم پرطرفدار داماش ایجاد شود.

رفیعی‌نوده با اشاره به وجود بیلبوردهای مربوط به افتتاح پیاده‌راه فرهنگی رشت در روی پل‌ها و معابر عمومی، یادآور شد: شهردار رشت هر چه سریع‌تر نسبت به جمع‌آوری بیلبوردهای مربوط به افتتاح پیاده‌راه اقدام کند.

وی با عذرخواهی از خبرنگاران به دلیل تأخیر در آغاز جلسه شورای شهر رشت، متذکر شد: چند روز گذشته در نشست خبری اعضای شورا با رسانه‌ها قرار بود جلسات علنی رأس ساعت مقرر برگزار شود.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت خاطرنشان کرد: از اعضای شورا می‌خواهم در زمان موعد برای تشکیل جلسه حضور یابند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *