در راستای ترویج معروف بزرگ «نماز»عنایت رضایی پور ۰۴۶

شمال ما: اجرای طرح «ترنم نسیم» در راستای ترویج معروف بزرگ «نماز» با برپایی خیمه‌های نماز از امروز تا ۱۴ فروردین ماه سال ۹۵ در گیلان آغاز شد.

 به گزارش فارس، معاون فرهنگی اجتماعی فرمانده سپاه قدس گیلان بعد از ظهر امروز در جریان آغاز طرح «ترنم نسیم» در استان اظهار کرد: طرح مذکور با همکاری ستاد اقامه نماز با موضوع ترویج معروف بزرگ «نماز» در نقاط مختلف استان اجرایی شده است.

عنایت رضائی‌پور به اجرای طرح «ترنم نسیم» از امروز تا ۱۴ فروردین ماه سال ۹۵ در نقاط مختلف گیلان اشاره کرد و افزود: ۱۲ نقطه در مبادی ورودی و تفرجگاه‌ها برای اجرای طرح مذکور در استان تعیین شده است.

وی با بیان اینکه فرماندهان سپاه نواحی و مسئولان فرهنگی شهرستان‌های منتخب برای اجرای طرح «ترنم نسیم» توجیه شدند، تصریح کرد: ایام نوروز تعداد ۵۰ هزار نسخه از پنج بروشور ستاد اقامه نماز بین مسافران ورودی به گیلان توزیع می‌شود

معاون فرهنگی اجتماعی فرمانده سپاه قدس گیلان از ارائه ۱۰ هزار بروشور ستاد اقامه نماز به ستاد کنگره ۸ هزار شهید استان خبر داد و بیان کرد: بروشورها دارای محتوای بومی محلی، گردشگری و … است.

رضائی‌پور نصب بنر خیمه نماز و توزیع بروشور بین گردشگران را از جمله برنامه‌های طرح «ترنم نسیم» در گیلان ذکر کرد و گفت: در خیمه‌های نماز به منظور دعوت از مسافران برای اقامه نماز، اذان ظهر و عصر و مغرب عشأ به عنوان مهم‌ترین معروف پخش می‌شود.

وی با اشاره به آموزش بسیجیان و به‌کارگیری این نیروها در طرح‌های منتخب «ترنم نسیم»، خاطرنشان کرد: راهنمایی مسافران از دیگر برنامه‌های اجرای طرح مذکور در گیلان است.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *