رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان:شورا ۰۵۳

شمال ما: شست مسئولین کمیته های ستاد دهه فجر استان گیلان، شنبه ۲۶ دی ماه در سالن اجتماعات استانداری گیلان برگزار شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در این نشست با بیان اینکه ظرافت‌ها و حساسیت‌ها باید در اجرای برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی لحاظ شود، گفت: برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی با محوریت همدلی، هم‌زبانی و همراهی در گیلان برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری بر دوری از اجرای برنامه‌های حزبی و جناحی در دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان تاکید کرد و افزود: کمیته‌های ستاد دهه فجر گیلان برنامه‌های پیش‌بینی شده خود را برای ستاد ارسال کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان خواستار پیگیری اجرای برنامه‌های دهه فجر در شهرستان‌ها شد و بیان کرد: برخی برنامه‌های اجرایی در شهرستان‌ها باید شاخص باشد و هر کدام از کمیته‌های ستاد دهه فجر یک برنامه ویژه را پیش‌بینی کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری با بیان اینکه اجرای برنامه‌های دهه فجر باید متفاوت با سال‌های گذشته برگزار شود، تصریح کرد: رژه کشاورزان با ادوات کشاورزی در لنگرود و رژه شناورها در آستارا و انزلی از جمله برنامه‌های شاخص در شهرستان‌های گیلان است.

وی بر ارائه برنامه‌های جذاب در برنامه‌های دهه فجر گیلان تاکید کرد و گفت: تبلیغات شهری دهه فجر انقلاب اسلامی به‌ویژه در شهر رشت حائز اهمیت است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به راه‌اندازی کاروان خبری کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان، خاطرنشان کرد: حرکت کاروان مذکور بازخورد خوبی در سطح کشور داشته و انتشاردهنده برنامه‌های کمیته‌های ستاد مذکور است.

حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری فعال کردن پایگاه اطلاع‌رسانی «گیل‌فجر» به منظور اطلاع‌رسانی برنامه‌های دهه فجر به طور متمرکز را مهم خواند و یادآور شد: تمام برنامه‌های دهه فجر گیلان در پایگاه اطلاع‌رسانی مذکور گردآوری و نشر داده می‌شود.

وی با تاکید براینکه فضای شادی، شور و شعف باید در برنامه‌های دهه فجر مشهود باشد، اظهار کرد: خط‌مشی ستاد دهه فجر گیلان با شش رویکرد به کمیته‌های این ستاد ارسال شده و انتظار داریم دستگاه‌های اجرایی این ستاد را در اجرای برنامه‌ها پشتیبانی کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان خواستار استفاده از تمام ظرفیت‌ها در اجرای برنامه‌های دهه فجر شد و افزود: همدلی، هم‌زبانی و همراهی باید در برنامه‌های دهه فجر مشهود باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین اشجری با بیان اینکه تمام برنامه‌های دهه فجر گیلان باید بر محور همدلی و هم‌زبانی باشد، تصریح کرد: ۱۲ و ۲۲ بهمن امسال ویژه‌برنامه‌هایی در استان تدارک دیده شده است.

وی بر اطلاع‌رسانی برنامه کمیته‌های ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان تاکید کرد و گفت: آمادگی داریم با حضور هر کدام از کمیته‌های ستاد مذکور در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با حضور اصحاب رسانه اطلاع‌رسانی در ارائه برنامه‌ها را انجام دهیم.

منبع: فارس

.

IMG_6361

.

IMG_6380

.

IMG_6345


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *