با طراحی و کارگردانی محمد حسن معجونی؛خرس و خواستگار ۰۱۱

شمال ما: نمایش «خرس و خواستگاری» اثر چخوف به زبان گیلکی به‌زودی در رشت روی صحنه می‌رود.

به گزارش فارس، نمایش «خرس و خواستگاری» کاری از آموزشگاه آزاد هنرهای نمایشی افرا با مجوز رسمی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اثر «آنتوان چخوف» با طراحی و کارگردانی محمد حسن معجونی به زبان گیلکی به‌زودی در رشت به روی صحنه می‌رود.

مدیر روابط عمومی نمایش خرس و خواستگاری گفت: دستیاران کارگردان این نمایش آرزو عادلی و شکوفه داودی، منشی صحنه آرزو عادلی، طراح صحنه و لباس محمدحسن معجونی، طراح گرافیک آرمان کوچک و مدیر پروژه مهرداد هنرمند هستند.

حمید نظرخواه علیسرایی درباره زمان نمایش مذکور گفت: نمایش خرس و خواستگاری از ۲۵ تیرماه تا یکم مردادماه رأس ساعت ۱۹:۳۰ در مجتمع فرهنگی‌ هنری خاتم‌الانبیا(ص) سالن دکتر رحمدل رشت اجرا می‌شود.

به گفته وی، در نمایش «خرس و خواستگاری» برنا انصاری، برنوش پورغفار، روشنک شعبانی، عارف گم‌‌زاد، مهتاب محبوب، مهیار ندایی و مریم نژاد به ایفای نقش می‌پردازند و برگردان این نمایش به زبان گیلکی توسط مریم‌ نژاد صورت گرفته است.

این مسؤول از علاقه‌مندان خواست: برای تهیه بلیت به آموزشگاه افرا واقع در خیابان سعدی، بالاتر از بازار روز و شهر کتاب خیابان گلسار رشت مراجعه کنند، ضمن اینکه فروش آنلاین بلیت از طریق سامانه www.haftsaz.com امکانپذیر بوده و همزمان با روزهای اجرا، امکان تهیه بلیت از طریق گیشه فراهم است.

به گزارش فارس، خلاصه داستان، «خواستگاری» درباره زن جوانی بوده که تازه شوهرش را از دست داده و با مرد طلبکاری روبرو می‌شود که ادعا می‌کند از همسر زن مبلغ هنگفتی طلبکار است و مرد طلبکار تنها در صورتی راضی به ترک خانه می‌شود که طلبش را وصول کند تا اینکه …


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *