عضو شورای اسلامی شهر رشت:روزان011

شمال ما: عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: اتوبوس‌های خریداری شده خطوط BRT رشت کارآیی لازم را ندارند.

 

به گزارش فارس، سیدرضا موسوی‌روزان امشب در جمع اعضای شورای اسلامی این شهر اظهار کرد: برای خرید ۲۰ دستگاه اتوبوس خطوط BRT رشت اتفاق‌های زیادی افتاد که در نهایت بازرسی استان برای رفع مشکل وارد عمل شد.

وی با بیان اینکه ۱۰ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برای خرید ۲۰ دستگاه اتوبوس پرداخت شده است، گفت: اتوبوس‌های خریداری شده کارآیی لازم در خطوط BRT را ندارند و پله‌های معمولی و صندلی‌های داخل اتوبوس کار را برای مسافران سخت می‌کند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت تصریح کرد: بنده همواره در زمینه برخی از موضوع‌های شهری اعتراض‌هایی داشتم که همچنان به قوت خود باقی است.

وی با تأکید بر ثبات مدیریت در شهرداری رشت، گفت: افراد‌ شایسته‌ای در بدنه شهرداری رشت حضور دارند که می‌توانیم با همراهی آنها به بهترین شرایط شهر را اداره کنیم.

موسوی‌روزان به پاداش‌های میلیونی پایان سال ۹۴ برای شهردار و برخی از معاونانش اشاره کرد و یادآور شد: این کار خلاف قانون نیست و مصوبه هیئت‌مدیره و شورای سازمان‌ها را دارد اما پاداش‌ها باید سقف مشخصی داشته باشد.

وی از اعضای شورای شهر رشت خواست تا اگر دستورالعملی مبنی بر عدم پرداخت پاداش‌ها وجود دارد ارائه دهند.

در جلسه مذکور نامگذاری مسیر فلکه گاز تا دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت به نام بلوار «مدافعان حرم» و از مسیر میدان گیل تا لشکر عملیاتی قدس به نام «نبل و الزهرا» به تصویب اعضای شورای اسلامی رشت رسید.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *