سرپرست پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان:باران ۹۱

شمال ما: سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از ابرناکی، مه آلود بودن هوا، بارندگی و وزش باد در استان تا پایان هفته جاری خبر داد.

 

مازیار غلامی روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار سامانه به طور غالب ناپایدار در منطقه است که بر این اساس ابرناکی، مه آلود بودن هوا، بارندگی و وزش باد پیش بینی می شود.
وی آسمان امروز گیلان را نیمه ابری تا ابری، بعضی نقاط بارندگی و وزش باد، ارتفاعات جنوبی کمی ابری تا نیمه ابری عنوان و برای فردا (پنجشنبه) نیز آسمان را قسمتی ابری تا ابری، بعضی نقاط بارندگی و وزش باد، در ارتفاعات جنوبی کمی ابری تا نیمه ابری پیش بینی کرد.
غلامی بیشترین میزان بارش باران در گیلان طی شبانه روز گذشته را مربوط به ایستگاه هواشناسی فرودگاه رشت با ۲۴٫۲ میلیمتر و پس از آن بندرانزلی با ۲۰٫۶ میلیمتر عنوان کرد.
وی گفت: بیشینه دمای گیلان در شبانه روز گذشته با ۱۷ درجه سلسیوس مربوط به رودسر و کمینه دما مربوط به جیرنده با سه درجه سلسیوس بوده است.
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان افزود: بیشینه و کمینه دمای شهر رشت نیز در شبانه روز گذشته به ترتیب ۱۴ و ۱۱ درجه سلسیوس ثبت شده است.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *