در منطقه آزاد انزلی برگزار شد؛منطقه آزاد انزلی ۰۶۳

شمال ما: به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، آیین اختتامیه المپیاد ورزشی بیماری های خاص و پیوند اعضاء و تجلیل از برترین های این رقابت ها ، در منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

در این مراسم که با حضور مهندس مسرور رییس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان، طاهریان مشاوربانوان معاون رییس جمهور، رهنما مدیرکل ورزش و جوانان گیلان و مقامات ملی و استانی و روسای هیات های ورزشی برگزار شد از برترین های چهار رشته ورزشی تنیس روی میز، دارت، شطرنج و تیراندازی در دو رده آقایان و بانوان در زیباکنار منطقه آزاد انزلی با اهدا احکام ،جوایز و تندیس مسابقات تجلیل شد.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه ازاد انزلی در این مراسم با اشاره به اقدامات این سازمان در توسعه زیرساخت ها و فعالیت های ورزشی گفت: تاثیر ورزش بر کاهش ناهنجاری های اجتماعی برکسی پوشیده نیست و یکی از اهداف سازمان منطقه آزاد انزلی از میزبانی مسابقات ورزشی در همین راستا است.

مهندس رضا مسرور با اشاره به برگزاری مسابقات ورزشی متعدد با میزبانی منطقه آزاد انزلی تصریح کرد: این سازمان میزبانی مسابقات بین المللی در رشته های ورزشی مختلف را در سال ۹۵ با عنوان جام کاسپین در دستور کار دارد و در صورت ایجاد هماهنگی های لازم از سوی فدراسیون بیماری های خاص با مسئولان ورزشی کشورهای حاشیه دریای خزر، منطقه آزاد انزلی آمادگی حمایت از این مسابقات بین المللی را نیز داریم.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان نیز در ادامه مراسم با قدردانی از حمایت های منطقه آزاد انزلی و میزبانی مسابقات ملی و بین المللی از سوی این منطقه که در روند رو به رشد جایگاه ورزش گیلان در سطح کشور موثر بوده است گفت: اگر انقلابی در ورزش بانوان مشاهده می شود، به دلیل حضور خانم طاهریان مشاور ورزش و معاون امور بانوان ریاست جمهوری است .

مسعود رهنما همچنین با اشاره به کیفیت برگزاری این مسابقات از جدیت و پشتکار فاطمه هاشمی در پیگیری مسائل مربوط به بیماران خاص قدردانی کرد

المپیاد ورزشی بیماری های خاص با شرکت ۲۵۵ ورزشکار از ۲۱ استان کشور از ۱۵ تا ۱۷ اسفندماه به میزبانی منطقه آزاد انزلی برگزار شد و تیم های اصفهان، هرمزگان و آذربایجان در رده آقایان و تیم های همدان ، کردستان و اصفهان در رده بانوان به ترتیب ، مقام های اول تا سوم تیمی را کسب کردند.

 

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *