سرپرست داماش گیلان:مسعود رهنما 042

سرپرست داماش گیلان گفت: آقای مدیر کل چرا وقتی داماش در لیگ برتر بود شما همدلی و هم زبانی نداشتید…

شمال ما: حسین قلیزاده سرپرست  داماش در خصوص جوابیه منتشر شده توسط روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان واکنش نشان داد.

قلی زاده در پاسخ به اظهارات روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گفت: بنده هرگز و هیچ جا نگفته ام که آقای مدیر کل برای حضور بر روی سکوهای ورزشگاه از من اجازه بگیرد، بلکه سوال کردم که چرا وقتی در گوشه ای از ورزشگاه تعدادای از  تماشاگران به مسئولین فحاشی می کنند شما می روید و آنجا حضور پیدا می کنید آیا این مهر تاییدی بر عملکرد آن گروه از تماشاگران است یا آن گروه از تماشاگران با موافقت شما دست به چنین رفتاری می زنند.

وی در ادامه افزود: آیا تنها مشکل داماش و فوتبال رشت حضور شما در جمع تماشاگران است و با حضور شما بر روی سکوها مشکلات داماش مرتفع می گردد؟ آقای رهنما بازیکنان روزهاست دل خوش به  نتیجه جلسات شما هستند تا از دل کمندی که تشکیل داده اید ریالی به زخم زندگی شان بزنند آیا  از شما می خواهند که به مشکل شان رسیدگی کنید یا در روی سکوها برایشان کف بزنید.

سرپرست داماش اظهار داشت: این بازیکنان چشم به راه نتیجه جلسات کمندی هستند که شما و آقای رسولی و یک سایت هواداری با تبلیغات وسیع به راه انداخته اید که تا کنون موفق به جمع کردن یک ریال هم نشده اید و غیر از این است که آقای رهنما با این حضور روی سکوها دنبال عوام فریبی است؟

قلی زاده در ادامه گفت: جناب آقای رهنما  خاطرتان هست در ابتدای حضورتان چه مواضعی در خصوص فوتبال و باشگاه داماش و مدیریتش داشتید در آن زمان اهالی فوتبال از شما خواهش کردند برای ماندن تیم در لیگ برتر کمی همدلی و همزبانی داشته باشید اما شما با تمام توان بر طبل اختلافات کوبیدید تا سرانجام تیم به دسته پایین تر سقوط کرد.

وی افزود: حال که به گفته شما همدلی و همزبانی بین مسئولین شهری وهیات فوتبال واداره کل وباشگاه صورت گرفته چرا  جلسات دو ماهه شما نتیجه ای نداده و هیچ کمکی به تیم نشده در حالی که دیگر تیم شهر رشت به راحتی مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان دریافت می کند که البته به حق هم می باشد و باید هم به آن عزیزان کمک شود.

سرپرست داماش در ادامه با آرزوی حل مشکلات تیمش گفت: امیدوارم شورای شهر رشت و شهرداری در جلسه پیش رو تصمیم لازم در مورد تیم داماش را بگیرند و مشکل داماش برای همیشه حل شود و البته نکاتی در خصوص گذشته و کارهای نا صواب افراد در سینه من هست که اجازه بدهید در سینه من باقی بماند.

منبع: خزراسپورت


کانال تلگرام شمال ما

یک پاسخ به “آقای مدیرکل! حضور شما در سکو‌ها عوام فریبی نیست؟ از «کمند» چه خبر؟”

  1. سید می‌گه:

    منبع:دیارمیرزا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *