احمد رمضانی
رمضانی021

شمال ما؛

 

آقای شهردار!

شهر رشت در طول سالهای گذشته مبالغ زیادی را صرف آسفالت معابر کرده است اما متاسفانه این مبالغ در اثر سو مدیریت و عدم اجرای صحیح آسفالت از میان رفته است!
مدت هاست که آسفالت شهر رشت تبدیل به یک سوژه خنده دار ولی تلخ شده است! شاید ساماندهی رودخانه های آلوده شهر، لندفیل سراوان، احداث کمربندی و قطار شهری و … نیاز به منابع مالی آنچنانی داشته باشد و با وضعیت امروز شهرداری دور از دسترس باشد اما باید اظهار کرد که با این شرایط اجرای درست پروژه ها و بخصوص آسفالت صحیح درخواست زیادی نیست و شهروندان به زودی تاثیر شما در شهرداری و سطح شهر رشت را قضاوت خواهند کرد.
در طول سالیان گذشته مبالغ زیادی به دلیل بی کفایتی ها و عدم اجرای صحیح آسفالت از میان رفته است. در این سال ها نه کارگروه آسفالت خروجی خاصی داشت نه نهضتی به راه افتاد و نه آقای پروفسور توانست کاری از پیش ببرد و آن همه هیاهو فقط یادداشتی شد که قسمت دوم آن هیچگاه منتشر نشد!
بازگشت شما را به شهرداری رشت در آستانه سفر ریاست جمهوری به فال نیک می گیریم اما یادتان نرود که کمترین انتظاری که شهروندان می توانند از شما داشته باشند استفاده درست از بیت المال و اجرای صحیح پروژه هاست.

 

منبع: گیلان نو


کانال تلگرام شمال ما

یک پاسخ به “آقای شهردار! آسفالتم آرزوست!”

  1. حسینی می‌گه:

    آقای رمضانی مقالاتت واقعا عالی و درد جامعه است خسته نباشی برادر جهادی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *