با گلباران مزار شهدای انقلاب؛۱۲ بهمن ۰۱۶

استقبال نمادین از ورود امام خمینی در فرودگاه رشت، رژه موتورسواران، گلباران مزار شهدا، نواخته شدن زنگ انقلاب، اجرای سرود توسط دانش آموزان و… از جمله برنامه های آغازین روز ایام الله دهه فجر در گیلان بود…

 

شمال ما: استاندار گیلان با بیان اینکه ولایت پذیری مهم ترین رمز پیروزی انقلاب است، گفت: امروز به برکت وجود ولایت فقیه امن ترین کشور در منطقه هستیم.

محمدعلی نجفی،استاندار گیلان در مراسم بزرگداشت سالروز ورود امام خمینی(ره) در گلزار شهدای رشت ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام دهه فجر اظهار کرد: دمیدن خورشید استقلال و آزادی همواره برای همه مسلمین به خصوص نسل آینده باید سرمشق باشد.

وی با اشاره به اینکه امام خمینی(ره)بنیانگذار انقلاب اسلامی بود، افزود:امروز در این مکان مقدس گردهم آمدیم تا بار دیگر با شهدا سوگند یاد کنیم زیرا هرچه انقلاب اسلامی دارد به برکت رهنمودهای امام(ره) و از خودگذشتگی شهدای گرانقدر،با فداکاری ایثارگران و جانبازان انقلاب اسلامی بیمه شده است.

دکتر نجفی با بیان اینکه ولایت پذیری مهم ترین رمز پیروزی انقلاب است،گفت: امروز به برکت وجود ولایت فقیه امن ترین کشور در منطقه هستیم.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی با مردم سالاری و دین داری تداوم یافته است، بیان کرد: حضور مردم ما در عرصه های سیاسی و اجتماعی و فرهنگی همواره باعث تضعیف روحیه دشمنان بوده است.

استاندار گیلان گفت:یقین داریم مردم با حضور در انتخابات حماسه ای دیگر رقم می زنند و همواره پشتیبان ولایت خواهند بود؛ مردم ما اثبات کردند همانطور که در میدان دفاع مقدس از آرمان های انقلاب و اسلام دفاع کردند در عرصه های سیاسی،اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی هم از آرمان های انقلاب دفاع می کنند.

وی اضافه کرد:دهه فجر با پبروزی فرزندان شما در توافق سند برجام شیرین تر شده است، اثبات حقوق همه با وجود تهدیدهای ناجوانمردانه و واهی با تدبیر دولت و رهنمودهای مقام معظم رهبری محقق شد.

دکتر نجفی تصریح کرد:فرزندان این مرز و بوم با منش اعتدال توانستند اقتدار ایران را در عرصه های جهانی به اثبات برسانند و گامی اساسی در جهت رفاه و معیشت مردم بردارند. در این راستا، امروز با افتخار اعلام می کنیم که در استاندار گیلان در ایام الله دهه فجر بیش از هزار و ۷۰ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی و دولتی در حوزه های صنعتی، کشاورزی، شیلات، آسفالت راه های شهری و روستایی، آب رسانی و برق رسانی، گردشگری و… به بهره برداری می رسد.

استاندار گیلان در پایان از کارگزاران نظام،نیروهای نظامی و انتظامی و روحانیت به خاطر همراهی آنان با فرزندان انقلاب در همه صحنه ها قدردانی کرد و عزت و اقتدار امروز ایران را مدیون خون شهدا و خانواده های معظم شهدا دانست که با استقامت خود درس دیگری به ما دادند.

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان، استقبال نمادین از ورود امام خمینی در فرودگاه رشت، رژه موتورسواران، گلباران مزار شهدا، نواخته شدن زنگ انقلاب، اجرای سرود توسط دانش آموزان و… از جمله برنامه های آغازین روز ایام الله دهه فجر در گیلان بود.

.

 

IMG_6672 - Copy

.

 

IMG_6681

.

 

IMG_6737

.

 

IMG_6763

.

 

IMG_6684

.

 

IMG_6766

.

 

IMG_6690

.

 

IMG_6799

.

 

IMG_6692

.

 

IMG_6818

.

 

IMG_6702

.

 

IMG_6770

.

IMG_6828

.

 

IMG_6835

.

 

IMG_6843

.

 

IMG_6845

.

 

IMG_6831

.

 

IMG_6850

.

 

IMG_6858

.

 

IMG_6861

.

 

IMG_6885

.

 

IMG_6892

.

 

IMG_6915

.

 

IMG_6923

.

 

IMG_6942

.

 

IMG_6953

.

 

IMG_6967

.

 

IMG_6960

.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *