دبیر جشنواره:نسیم طواف زاده ۰۱۱

شمال ما: جشنواره گردشگری، مصرف سبز و میان وعده‌های سالم با هدف هم افزایی فعالیت های گردشگری برای توسعه پایدار گیلان در رشت آغاز به کار کرد.

  نسیم طواف زاده، فعال محیط زیست و دبیر جشنواره گردشگری، مصرف سبز و میان وعده‌های سالم در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از رشت، گفت: این جشنواره از ۱۲ مهر  در مکان دایمی نمایشگاه‌های صنایع دستی گیلان در بلوار منظریه رشت آغاز به کار کرده و تا  مهر۲۰ ادامه خواهد داشت.

 وی خاطرنشان کرد: به دلیل همدردی با خانواده‌های حادثه دیدگان منا افتتاحیه رسمی به تعوق انداخته شده و مراسم نداشتیم.

  این فعال اجتماعی اعلام کرد: در این جشنواره ۲۱ نهاد دولتی و سازمان‌های مردم نهاد فعال در حوزه محیط زیست و توسعه پایدار محصولات و خدمات خود را در معرض دید عموم قرار داده‌اند.

  وی با اشاره به برنامه‌های جانبی جشنواره گردشگری، مصرف سبز و میان وعده‌های سالم اظهار کرد:  هر شب یک برنامه فرهنگی و هر روز ویژه نشست‌های تحلیلی در محل برگزاری جشنواره برگزار می‌شود.

 دبیر جشنواره گردشگری، مصرف سبز با بیان اینکه نشست دیروز این جشنواره در خصوص گردشگری پایدار، محور توسعه شهر رشت بود، افزود: نشست تخصصی امروز، گردشگری و رودخانه‌های رشت را مورد بحث و برسی قرار خواهد داد.

 وی خاطرنشان کرد: برنامه ویژه جشنواره گردشگری، مصرف سبز و میان وعده‌های سالم  در روز پنجشبه با موضوع روز جهانی کودک و با موضوع کودکان، مصرف سبز و گردشگری است.

 طواف زاده اضافه کرد: در این روز ۴۰ کودک کنسرت موسیقی اجرا می‌کنند.

 وی همچنین اعلام کرد: در روز جمعه به مناسبت روز سالمند در خدمت بازنشستگان عزیز هستیم و راهپیمایی کانون بازنشستگان مهر پیشکسوتان تا پارک منظریه اجرا می‌شود.

  این فعال محیط زیست با اشاره به ویژه برنامه روز شنبه این جشنواره، گفت: در این روز به مناسبت روز استاندارد نشستی با موضوع ایزو ۱۴ هزار درخدمت گردشگری و توسعه پایدار برگزار می‌شود.

  وی از برگزاری مراسم انعقاد پیمان نامه سازمان‌های مردم نهاد فعال در حوزه گردشگری، محیط زیست و توسعه پایدار در روز ۱۹ مهر، گفت: موضوع پیمان نامه تلاش واحد برای کمک به توسعه پایدار گیلان است.

 طواف زاده اظهار کرد: جشنواره گردشگری، مصرف سبز و میان وعده‌های سالم ،روز دوشنبه با برگزاری نشست هنر در خدمت در توسعه، محیط زیست و گردشگری به پایان می رسد.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *