28 فروردین؛معصومه نیک کار 052

شمال ما: معاون فرهنگی جهاددانشگاهی گیلان گفت: مرحله استانی پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی از امروز، ۲۸ فروردین ماه به مدت یک هفته آغاز می‌شود.

 

معصومه نیک‌کار، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی گیلان در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به برگزاری مرحله استانی پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی، اظهار کرد: دوران دانشجویی زمان جایگزینی و شکل گیری کنش‌های اجتماعی بنیادی و کلان با کنش‌های فردی و دایره روابط محدود است که فرد را آماده ایفای نقش بهینه در جامعه می‌نماید.

وی افزود:در این راستا لازم است تا فرهنگ گفت‌وگو و تعامل توام با مفاهمه در دانشگاه که محیطی آموزشی، پژوهشی و فرهنگی است، آموخته و تمرین شود و در ادامه به جامعه منتقل گردد تا ضمن پرهیز از پیشداوری و قضاوت عجولانه، کلام و رفتار تاثیر گذار و ارزشمند به صورت اصولی در متن جامعه رعایت گردد.

نیک‌کار با بیان اینکه مسابقات ملی مناظره تلاش دارد تا با سرعت بیشتر و به صورت قانونمند و جدی‌تر هدف مذکور را دنبال نماید، گفت: ثبت‌نام مرحله استانی مسابقات ملی مناظره دانشجویی از روز شنبه، ۲۸ فروردین ماه به مدت یک هفته آغاز می‌شود.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی گیلان با بیان اینکه مسابقات به صورت گروهی برگزار می‌شود، گفت: هر گروه متشکل از ۴ عضو دانشجو و یک سرپرست علمی است که باید عضو هیات علمی از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور باشد؛ پیش از مسابقه نیز آموزش‌های لازم به شرکت‌کنندگان داده می‌شود.

وی تاکید کرد: فرهیختگان و علاقمندان می‌توانند اخبار و اطلاعات بیشتر مرحله استانی پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی را در کانال تلگرامی https://telegram.me/monazereh95 دنبال نمایند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *