رئیس ارشاد اسلامی رشت خبر داد:%d8%b3%db%8c%d9%86%d9%85%d8%a7-%d8%a2%db%8c%d9%86%d8%af%d9%87-91

شمال ما: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت از آغاز به کار «سینما آینده» در روز ملی سینما خبر داد و اظهار کرد: پاتوق فیلم کوتاه از امروز همزمان با تهران، در گیلان آغاز به کار می‌کند.

 

محمد حسن‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، از آغاز به کار «سینما آینده» در روز ملی سینما خبر داد و اظهار کرد: پاتوق فیلم کوتاه با عنوان «سینما آینده» از امروز، ۲۱ شهریور همزمان با تهران، در گیلان آغاز به کار می‌کند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت افزود: در پاتوق فیلم کوتاه، آخرین دوشنبه هر ماه، آثار برگزیده جشنواره‌های مختلف فیلم کوتاه ایران و جهان در سالن دکتر رحمدل مجتمع فرهنگی و هنری خاتم‌الانبیاء(ص) رشت اکران خواهد شد.

وی تصریح کرد: در نخستین جلسه از این برنامه که امروز برگزار می‌شود، «همسرایان» ساخته زنده‌یاد عباس کیارستمی، ساعت ۵ عصر در مکان یادشده اکران می‌گردد.

حسن‌پور با بیان اینکه «همسرایان» در گیلان ساخته و در سال ۶۱ به نمایش درآمده است، عنوان کرد: امروز با حضور یکی از بازیگران این فیلم در رشت اکران خواهد شد. همچنین درس‌های فیلمسازی عباس کیارستمی یکی دیگر از برنامه‌های روز ملی سینما در گیلان است.

این مسئول فرهنگی نخستین اکران «سینما آینده» بمناسبت روز سینما را رایگان دانست و خاطرنشان کرد: همچنین به مناسبت روز ملی سینما، سینماهای میرزا کوچک، ۲۲ بهمن و سپیدرود ۱ و ۲ در شهر رشت اکران فیلم‌ها را بر عهده دارند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *