مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان:عزت‌الله معتمد

شمال ما: مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان گفت: ایستادگی، مقاومت و آشتی‌ناپذیری در مقابل دشمن رمز پیروزی ملت ایران است.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام عزت‌الله معتمد در یادواره شهیدان علیرضا ناصحی، داود حق‌وردیان، غلامرضا دانا و ۲۶۰ شهید عملیات غرورآفرین بیت‌المقدس در مهدیه این شهر با اشاره به اینکه یادآوری رشادت‌ها و حماسه‌های رزمندگان دوران دفاع مقدس بدون تبیین خطرهای دشمن بی‌معنا است، اظهار کرد: نقش رزمندگان در دوران دفاع مقدس با تبیین توانمندی دشمن مشخص می‌شود.

وی بر ضرورت شناساندن توانمندی دشمن به نسل امروز تأکید کرد و افزود: شهیدان در مقابل دشمن تا دندان مسلح جنگیدند و به پیروزی رسیدند.

این مسئول با بیان اینکه دشمن با تمام امکانات در مقابل ملت ایران صف‌آرایی کرده بود، اضافه کرد: انقلاب اسلامی در زمانی به پیروزی رسید که دنیا دوقطبی بود و تمام کشورها باید از غرب کاپیتالیسم و شرق بدون مذهب اطاعت می‌کردند.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان، پیروزی انقلاب اسلامی را سبب از بین رفتن قطب‌بندی جهان خواند و بیان کرد: بین انقلاب اسلامی و بلوک شرق و غرب تضاد ماهیتی وجود دارد و این تضاد موجب شد شرق و غرب با وجودی که در حوزه نظری و عملی با همدیگر اختلاف داشتند در مقابل نظام نوپای انقلاب اسلامی به اشتراک برسند.

وی با اشاره به اینکه بلوک غرب و شرق با پیروزی انقلاب اسلامی نگران امنیت رژیم فاسد و جعلی صهیونیستی و ایجاد هلال شیعی بودند، توضیح داد: امر مذکور اکنون اتفاق افتاده است.

این مسئول، جنگ تحمیلی را نقطه مشترک بلوک شرق و غرب و کشورهای مرتجع منطقه در مقابل انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: دشمن در مرحله نخست به‌ دنبال تجزیه نظام نوپای انقلاب اسلامی بود و وقتی نتوانست از طریق گروهک‌ها به هدف شوم خود برسد به‌ دنبال کودتا رفت و در این میدان نیز شکست خورد.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان، سومین ترفند دشمن را حمله صدام به ایران عنوان کرد و یادآور شد: عراق در سه جبهه کردستان، میانه و جنوب کشور وارد جنگ با ایران شد و رزمندگان با قدرت ایمان در بسیاری از جبهه‌ها با دشمن به جنگ تن به تن پرداختند.

وی با اشاره به اینکه در آغاز جنگ تحمیلی در مقابل دشمن قدرتمند ضعیف بودیم، بیان داشت: رزمندگان ما با قدرت ایمان در مقابل دشمن به پیروزی رسیدند.

معتمد به توانمندی جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف به‌ویژه هوا ـ فضا اشاره کرد و افزود: دشمن از قدرت ما اطلاع دارد و جرأت نمی‌کند به ایران حمله کند.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با تأکید بر اینکه آنها که پای میز مذاکره می‌روند نباید بترسند، تبیین کرد: امروز دشمن در موضع ضعف است و ما قوی هستیم و در عرصه نظامی حرف زیادی برای گفتن داریم.

وی ادامه داد: آنها که علاقمند به سرنوشت کشور هستند باید در راستای سازش‌‌ناپذیری ملت ایران سخن بگویند و اگر حنجره‌ای در تضعیف روحیه آشتی‌ناپذیری ملت با دشمن باشد، جزو اردوگاه دشمن است.

معتمد با بیان اینکه اگر حنجره‌ای گفتمان انقلاب اسلامی و امام (ره) را تضعیف کند در اردوگاه دشمن است، تصریح کرد: امروز مقام معظم رهبری فرمانده قدرتمند اردوگاه اسلام است.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان، ایمان، ایستادگی و آشتی‌ناپذیری با دشمن را رمز پیروزی رزمندگان در دوران دفاع مقدس خواند و گفت: امروز در تمام صحنه‌های روابط بین‌المللی و دیپلماسی امر مذکور باید رمز پیروزی ما باشد.

وی با اشاره به اینکه شخص و عنوان برای ما ملاک نیست، خاطرنشان کرد: شاخص برای ما گفتمان انقلاب اسلامی، امام (ره) و مقام معظم رهبری است و این گفتمان را امام (ره) تعریف کرده و مقام معظم رهبری تبیین کرده است.

معتمد متذکر شد: ایمان، ایستادگی، مقاومت و آشتی‌ناپذیری با دشمن باید از حلقوم مسئولان بیرون بیاید و اگر غیر از این سخن بگویند بدانید آن فرد در اردوگاه دشمن است، حتی اگر در بیت امام (ره) بزرگ شده باشد و ادعا کند مقام معظم رهبری را همراهی می‌کند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در سپاه قدس گیلان در پایان ایستادگی، مقاومت و آشتی‌ناپذیری در مقابل دشمن را معیار امام (ره) در پیروزی انقلاب اسلامی خواند و یادآور شد: موضوع مذکور رمز پیروزی رزمندگان در دوران دفاع مقدس بود و امروز نیز رمز پیروزی ملت ایران است.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *