استاندار گیلان:استانداری گیلان ۰۵۶

نشست ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان گیلان، چهارشنبه دوم دی ماه با حضور استاندار گیلان در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد…

 

شمال ما: استاندار گیلان در این نشست گفت: ارزش‌های پربار انقلاب اسلامی باید برای مردم به‌ویژه نسل جوان در دهه فجر دوباره واکاوی شود.

محمدعلی نجفی با تبریک آغاز هفته وحدت، ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) اظهار کرد: رمز موفقت انقلاب اسلامی وحدت و هماهنگی بین اقشار مختلف است.

وی به رهنمودهای امام (ره) مبنی بر وحدت کلمه در جامعه اشاره کرد و افزود: انقلاب اسلامی با یکپارچگی و جدا از تفرقه به پیروزی رسیده است.

نجفی با بیان اینکه مقام معظم رهبری بر دوری از تفرقه در جامعه تاکید دارند، تصریح کرد: رئیس جمهور فرمود؛ تفرقه هنر نیست و آنها موفقت می‌شوند که مردم را به وحدت می‌رسانند.

استاندار گیلان تشکیل ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی را در راستای ایجاد وحدت در جامعه خواند و بیان کرد: ارزش‌های پربار انقلاب اسلامی باید در دهه فجر برای مردم به‌ویژه نسل جوان دوباره واکاوی شود.

وی به پیروزهای انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: در جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی باید دستاوردهای انقلاب را دوباره بازخوانی کنیم.

.

IMG_5388

.

نجفی خواستار استفاده از رهنمودهای مقام معظم رهبری در راستای استحکام نظام اسلامی شد و اظهار کرد: حضور در عرصه دیپلماسی سیاسی نشان‌دهنده اقتدار نظام است.

استاندار گیلان با تاکید بر گرامیداشت خون شهدای انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: استفاده از فرصت‌های انقلاب اسلامی در برنامه‌های مختلف حائز اهمیت است.

وی در ادامه به فرا رسیدن سالروز ۹ دی اشاره کرد و یادآور شد: ۸ دی ماه سال ۸۸ مردم گیلان یک روز زودتر به خیابان‌ها آمدند و برای استحکام و تثبیت ولایت فقیه در جامعه اقدام کردند.

نجفی استفاده از ظرفیت مردمی در برگزاری جشن‌های انقلاب اسلامی را مهم عنوان کرد و افزود: در تمام بخش‌ها دولتمردان باید هنر مشارکت مردم در برنامه‌ها را داشته باشند و امور را برای برگزاری جشن‌ها به صورت محلی و بومی هدایت کنند.

استاندار گیلان با اشاره به حضور خود در برنامه‌های دهه فجر در تمام بخش‌های استان در سال گذشته، بیان کرد: جشن ملی دهه فجر بر پایه خروج جامعه از استبداد و استکبار با شور و شعف مردمی در مناطق مختلف گیلان برگزار می‌شود و مردم از خادمان خود استقبال می‌کنند.

وی انسجام و وحدت کلمه را اساس پیروزی انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: استفاده از ظرفیت مردمی برای برگزاری مراسم دهه فجر به صورت خودجوش حائز اهمیت است.

نجفی با بیان اینکه دو انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه سال جاری در کشور برگزار می‌شود، گفت: انتخابات باید سالم، رقابتی و پر شور برگزار شود ضمن اینکه حفاظت از رای مردم و حق‌الناس بودن آن مهم است.

استاندار گیلان به استفاده دشمنان از نام اسلام و دین علیه مسلمانان در کشورهای منطقه اشاره کرد و یادآور شد: آرمان‌های اسلام ناب باید برای مردم تبیین شود.

به گزارش فارس، وی تبیین ارزش‌های اصیل اسلامی برای مردم را مهم دانست و خاطرنشان کرد: دهه فجر فرصت خوبی برای پرداختن به دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

.

IMG_5360

.

 

IMG_5373

.

 

IMG_5395

.

 

IMG_5353

.

 

IMG_5324

.

 

IMG_5333

.

 

IMG_5334

.

 

IMG_5341

.

 

IMG_5347

.

 

IMG_5339

.

 

IMG_5349

.

 

IMG_5357

.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *